• 0
Má odehráno přes 300 ligových duelů, nastupoval v dresu Liberce či Sparty. Petr Papoušek hraje nyní divizi C za Turnov. V 16. kole se trefil do sítě Olympie Hradec Králové, jeho branka ale už Turnovu nepomohla - exligový fotbalový záložník totiž pouze snižoval na 1:4. Podívejte se na video.

První zápas jarní části divize C měl jasného favorita - Olympia Hradec Králové suverénně vede tabulku, na podzim navíc v základní hrací době prohrála pouze jednou.

Hostům z Turnova se navíc hrubě nepovedl vstup do utkání - už po dvanácti minutách prohrávali 0:3. Nejprve udeřil hlavičkou po rohovém kopu David Ličman, po něm se ukázkovým volejem ze střední vzdálenosti prezentoval Martin Košař. Turnovu ještě přidal třetí ránu - opět po rohovém kopu - Richard Jukl.

Druhý poločas se tak dohrával trochu z povinnosti. Přesto se Olympia radovala ještě z jednoho gólu, jehož autorem byl Martin Malinský. Alespoň čestný úspěch zaznamenal hostující exligista Papoušek, jenž potrestal chybu gólmana domácích.

„Vyhráli jsme naprosto zaslouženě. Prakticky už v první půli bylo utkání rozhodnuté, po změně stran se už více méně jen dohrávalo,“ hodnotil první jarní vítězství pro klubový web trenér Olympie Miloš Sazima.

Výsledky 16. kola: Olympia HK - Turnov 4:1 (3:0), Suchdol - Jablonec n.J. 2:0 (1:0), Litol - Trutnov 0:1 (0:0), Živanice - Nový Bor 1:0 (1:0), Vysoké Mýto - Semily odloženo, Admira Praha - Ústí n.O. 2:0 (2:0), Jaroměř - Kutná Hora 0:1 (0:1), Dvůr Králové - Letohrad 1:0 (0:0).

1. FC Olympia Hradec Králové 16 13 0 2 1 50:9 41
2. Sokol Živanice 16 9 3 0 4 46:20 33
3. MFK Trutnov 16 10 1 0 5 37:24 32
4. Sokol Družba Suchdol 16 8 0 3 5 29:17 27
5. Sokol Jablonec n.Jizerou 16 8 0 2 6 32:27 26
6. Sparta Kutná Hora 16 8 0 2 6 29:29 26
7. Jiskra Ústí n.Orlicí 16 7 2 1 6 27:27 26
8. FK Turnov 16 6 4 0 6 27:31 26