• 0
Poslední tým Slušovic se ve 13. kole přeboru Zlínského kraje dočkal teprve své druhé výhry. Dočkal se jí na hřišti Fryštátu, kdy se o branku postaral precizně zahraným přímým kopem Roman Dobeš. Vedoucí tým Holešova nenechal nic náhodě a proti Baťovu skóroval už po 49 vteřinách. Na ty nejzajímavější fotbalové momenty kola se podívejte na videu.

Zápas Slušovic přichystal celé soutěži největší překvapení kola. Tým, který vyhrál pouze jedinkrát a to v 5. kole poměrem 2:0 na hřišti Napajedel, porazil znovu venku osmý tým tabulky Fryšták.

K přímému kopu se v 82. minutě postavil Roman Dobeš a levačkou rozvlnil síť branky opařeného gólmana Mikela.

Už o patřičně menší překvapení se zapříčinili hráči vedoucího týmu Holešova. Už po 49 minutách se dravě s míčem až za gólmana Maráka dostal Jakub Zahnaš.

Branky Křenka, Lomaka a ta poslední z 90. minuty z kopačky Bombicze všechny na hřišti utvrdily v tom, kdo byl jasným favoritem.

Spokojený kapitán domácích Milan Roubalík pak webu fotbalunas.cz sdělil: „Vyhráli jsme zaslouženě. Měli jsme další tutovky na vstřelení branky, dali jsme i břevno, takže jsme mohli vyhrát i větším rozdílem. Těší nás též nula vzadu.“

Výsledky 13. kola: Luhačovice - Morkovice 2:3 (1:1), Holešov - Baťov 1930 4:0 (2:0), Rožnov p.R. - Napajedla 4:0 (2:0), Chropyně - Boršice 4:2 (3:1), Vigantice - Provodov 1:2 np (1:1), Fryšták - Slušovice 0:1 (0:0), Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 1:0 (0:0).

1. SFK ELKO Holešov 13 7 3 1 2 35:24 28
2. FC Morkovice 13 8 1 0 4 31:25 26
3. FK Vigantice 13 6 2 2 3 20:16 24
4. FC Rožnov pod Radhoštěm 13 7 1 0 5 31:18 23
5. FC RAK Provodov 13 6 2 1 4 34:25 23
6. SK Boršice 13 6 1 2 4 32:20 22
7. SK Baťov 1930 13 6 0 2 5 28:21 20
8. FC Fryšták 13 6 0 2 5 15:18 20