• 0
Pražský Meteor byl v utkání 13. kola fotbalové divize B proti Chomutovu papírovým favoritem. Předzápasovou prognózu naplnil dokonale – vyhrál 2:0 a bodově se dotáhl na druhé Kladno. Hvězdou zápasu byl autor dvou branek Antonín Hrdina. Podívejte se na video.

Hrdina si branky rovnoměrně rozdělil do obou poločasů. Tři minuty před přestávkou si zpracoval dlouhý nákop, oklamal soupeře a s přehledem překonal brankáře.

Druhý zásah přidal v 54. minutě a uzavřel skóre na 2:0. Meteor obývá díky Hrdinovi v tabulce třetí místo s šestadvaceti body. Druhé Kladno má stejně, ale chlubí se lepším skóre. První jsou se čtyřbodovým náskokem Lovosice. Ty porazily Libiš taktéž 2:0.

Výsledky 13. kola: Lovosice - Libiš 2:0 (1:0), Meteor - Chomutov 2:0 (1:0), Souš - Neratovice 0:2 (0:0), Český Brod - Kladno 3:1 (2:0), Louny - Vilémov 1:2 np (1:1), Litvínov - Rako Rakovník 4:1 (1:0), Nymburk - Litoměřice 2:0 (1:0), Úvaly - Hor. Měcholupy 1:3 (1:1).

1. Lovosice 13 8 2 2 1 24:12 30
2. Kladno 13 7 1 3 2 31:14 26
3. Meteor Praha 13 7 2 1 3 28:14 26
4. Neratovice-Byškovice 13 7 1 2 3 25:17 25
5. Český Brod 12 6 2 1 3 27:15 23
6. Libiš 13 6 2 1 4 19:12 23
7. Souš 13 6 0 3 4 18:14 21
8. Litoměřice 13 6 0 1 6 21:21 19