• 0
Ve 13. kole fotbalové divize A se do Sedlčan vydala pražská Aritma. Hosté sice od dvanácté minuty prohrávali, utkání však i díky brilantně kopnutému volnému kopu Lukáše Hrabáka otočili a připsali si cennou výhru 3:2. Nejen na povedený přímý kop se podívejte na videu.

Duel čtvrtého celku se sedmým sledovalo „pouhých“ 375 diváků, což znepokojilo vedoucího mužstva Sedlčan Jiřího Voráčka, který si pro malou zaplněnost ochozů našel kuriózní vysvětlení.

„Nevím, proč musí mít ligová mužstva umělé vytápění, nebo osvětlení, když se zápas hraje ve tři hodiny. Na úkor všech nižších soutěží,“ nechápal na klubovém webu Voráček.

Jeho svěřenci duel nakonec nezvládli a prohráli 2:3. Po Hrabákově přímáku se dvakrát trefil Martin Ambrus po standardních situacích. Na jeho zásahy reagovali domácí pozdě – až v 81. minutě snižoval Tomáš Senft.

„Čekali jsme, že jednou přijde i porážka doma, ale tento soupeř si nezasloužil od nás odvézt všechny body. Hrála tady mužstva, která hrála mnohem lepší fotbal. Dneska nemůžu pochválit nikoho, zklamala mě hra zálohy, laciné branky a neproměnění stoprocentních šancí,“ zuřil Voráček.

Výsledky 13. kola: Čížová - Klatovy 2:1 (2:0), J. Hradec - Hořovicko 1:7 (1:3), Nové Strašecí - ZČE Plzeň 2:1 (1:1), Roudné - Karlovy Vary 0:1 (0:0), Doubravka - Třeboň 7:0 (2:0), Český Krumlov - Rokycany 0:1 (0:1), Motorlet Praha - Milevsko 6:0 (2:0), Sedlčany - Aritma Praha 2:3 (1:2).

1. Hořovicko 13 11 0 0 2 46:12 33
2. Karlovy Vary 13 9 1 2 1 29:13 31
3. Motorlet Praha 13 7 2 1 3 32:14 26
4. Sedlčany 13 6 3 1 3 23:18 25
5. Klatovy 13 7 0 2 4 29:18 23
6. Rokycany 13 5 3 2 3 26:17 23
7. Aritma Praha 13 6 0 4 3 25:16 22
8. Nové Strašecí 13 6 1 1 5 19:28 21