• 0
Ve 12. kole přeboru Středočeského kraje se vyznamenali fotbalisté Jíloviště, kteří na domácím hřišti jednoznačně přehráli beznadějně poslední Sázavu 3:0. Cestu za „povinnou“ výhrou započal Pavel Kondráš povedeným lobem už v deváté minutě. Nejen na jeho zásah se podívejte ve videu.

Na druhou branku si 90 diváků muselo počkat až do 56. minuty. Do prázdné brány zakončil povedenou akci domácích František Janoušek.

Tentýž hráč uzavřel v 70. minutě skóre na 3:0, když si naskočil na centr a prudkou hlavičkou překonal gólmana.

Fotbalisté Hostouně upevnili pozici lídra tabulky výhrou 4:2 ve Lhotě. Domácí farma ligové Mladé Boleslavi prohrávala v 17. minutě 0:1 po přesném pokusu Romana Letka, avšak hned z protiakce vyrovnala – po centru se ke střele dostal Jan Maroušek, jehož tečovaný projektil si nakonec našel cestu za brankáře hostí.

Pak ovšem opět pálila Hostouň. Hned o chvíli později vrátil lídrovi tabulky vedení František Motlík hlavou po centru z rohového kopu. Ve 32. minutě na tabuli svítil stav 3:1, když Letko překonal domácího brankáře.

Lhota se nevzdala a ještě do poločasu alespoň snížila. Stanislav Jung si šikovnou hlavičkou připsal už desátou branku v sezoně. Poslední gól utkání padl až ve druhém poločase a bohužel pro domácí, kteří se hnali za vyrovnáním, skórovali hosté – konkrétně Jaromír Šilhan.

Výsledky 12. kola: Jíloviště - Sázava 3:0 (1:0), Ostrá - Semice 1:0 (0:0), ČLU Beroun - Vykáň 1:2 (0:1), Tuchlovice - Velvary 1:2 (1:2), Rejšice - Dobříš 1:2 np (1:1), Vraný - SK Rakovník 2:0 (1:0), Lhota - Hostouň 2:4 (2:3), Mnich. Hradiště - Poříčí n/S. 0:1 (0:1).

1. Sokol Hostouň 12 8 2 1 1 27:17 29
2. Čechie Vykáň 12 8 0 1 3 31:22 25
3. Slovan Velvary 12 7 1 1 3 34:19 24
4. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 12 6 0 4 2 23:20 22
5. SK Rejšice 12 4 3 3 2 34:17 21
6. Sportovní sdružení Ostrá 12 5 2 2 3 23:17 21
7. MFK Dobříš 12 6 1 0 5 30:26 20
8. Mnichovohradišťský SK 12 5 1 1 5 19:19 18