• 0
Ve 12. kole fotbalové divize E zářil Radovan Lokša. V dresu Nového Jičína zaznamenal tři branky a významnou měrou se podílel na výhře 3:1 nad Velkými Karlovicemi. Novojičínští neprohráli už osm utkání v řadě. Podívejte se na video.

Vzhledem k postavení v tabulce měl duel jasného favorita. Zatímco Nový Jičín bojuje o přední příčky, Velké Karlovice jsou předposlední.

Domácí však papírové předpoklady ne a ne naplnit. Dokonce ve 27. minutě po penaltě Pavla Škrobáka prohrávali 0:1.

Nový Jičín zabral až ke konci prvního poločasu. Nejprve se ve 42. minutě po rohu z otočky trefil Lokša, který svůj střelecký účet ještě před pauzou navýšil – tentokrát proměnil centr z rohového kopu přesnou hlavičkou.

„Závěr prvního poločasu se nám opravdu povedl a strašně moc nám pomohlo, že jsme skóre otočili ještě do přestávky,“ chválil své svěřence pro novojicinsky.denik.cz trenér domácích Jan Pejša.

Autor devíti divizních branek Lokša v závěru druhého poločasu uzavřel hattrick poté, co upaloval sám na brankáře Karlovic.

Výsledky 12. kola (13. hraného): Nový Jičín - Velké Karlovice 3:1 (2:1), Rýmařov - Vsetín 2:0 (1:0), Hranice - Dolní Benešov 2:3 (1:0), Val. Meziříčí - Slavičín 3:0 (1:0), Petrovice - Krnov 3:2 (2:1), Petřkovice - Havířov 5:0 (1:0), SFC Opava B - Nové Sady 0:0 (0:0), Brumov - Frýdlant n.O. 1:1 (0:0).

1. Nové Sady 13 10 1 2 33:14 31
2. Petřkovice 13 10 0 3 28:9 30
3. Petrovice 13 8 1 4 23:7 25
4. Nový Jičín 13 7 4 2 21:11 25
5. Valašské Meziříčí 13 8 1 4 24:16 25
6. Slavičín 13 6 1 6 20:19 19
7. Brumov 13 5 4 4 19:23 19
8. Dolní Benešov 13 5 2 6 17:19 17