• 0
V 11. kole přeboru Jihomoravského kraje zvítězili fotbalisté Mutěnic ve venkovním utkání nad Vojkovicemi 2:0. Oba góly vsítil Marcel Čepil ve druhém poločase. Díky jeho brankám se Mutěnice odpoutaly od svého soupeře a přiblížily se středu tabulky. Podívejte se na video.

„I když jsme některé šance jako obvykle zahodili, nakonec jsme se po zásluze dočkali nejen branek, ale i tří bodů,“ radoval se po utkání pro fotbalunas.cz trenér Mutěnic Petr Blaha.

Hrdinou zápasu byl útočník Čepil, který otevřel skóre v 66. minutě přesnou střelou. Druhou branku přidal o necelou čtvrthodinu později z pokutového kopu.

Ráječko rozstřílelo Novosedly 3:0. Nejprve se prosadil z penalty Jakub Mičko, na kterého ještě před pauzou navázali úspěšně zakončující Martinové Sehnal s Vavříkem.

Tabulku vede Bzenec, na opačném pólu se s pouhými třemi body krčí Jevišovice, které těsně podlehly Rousínovu 1:2.

Výsledky 11. kola (13. hraného): Vojkovice - Mutěnice 0:2 (0:0), Moravská Slavia - Boskovice 2:3 (0:1), Bzenec - Bosonohy 4:2 (2:2), Novosedly - Ráječko 0:3 (0:3), Jevišovice - Rousínov 1:2 (1:0), Bystrc - Ivančice 0:1 (0:0), Lanžhot - M. Krumlov 4:0 (1:0).

1. Bzenec 12 9 1 2 40:19 28
2. Bosonohy 13 7 3 3 23:20 24
3. Bohunice 12 7 2 3 29:10 23
4. Bystrc 12 6 3 3 29:12 21
5. Mor. Slavia 12 6 3 3 32:21 21
6. Ráječko 12 6 3 3 28:21 21
7. Lanžhot 12 6 1 5 31:31 19
8. Mor. Krumlov 12 6 1 5 21:22 19