• 0
V 11. kole fotbalového přeboru Královéhradeckého kraje zvítězili hráči Cidliny nad Provodovem 2:0. O výsledku rozhodli v prvním poločase, postupně se trefili Michal Blažej a Aleš Langr. Na zajímavé fotbalové momenty se podívejte ve videu.

Skóre otevřel v osmé minutě Blažej. Záložník domácích do branky dopravil míč odražený od břevna po hlavičce Pavla Mejstříka.

Blažej se podepsal i pod druhý gól – ve 39. minutě se uvolnil na levé straně a poslal před bránu přesný centr, kterým našel Langra, jenž se nemýlil.

„Zápas jsme ztratili v prvním poločase, který nám hrubě nevyšel. Domácí hráli chytře a trestali velké množství našich chyb v rozehrávce,“ smutnil pro fotbalunas.cz trenér poraženého Provodova Ondřej Nejman.

Rychnov nad Kněžnou porazil Broumov tím nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Jediný zásah si připsal Roman Zajíček, který využil nepřesné rozehrávky soupeře a přesnou střelou do šibenice zařídil svému týmu důležité tři body.

Výsledky 11. kola (12. hraného): RMSK Cidlina - Provodov 2:0 (2:0), Kostelec n/O. - Č. Kostelec 4:1 (2:1), Náchod - Slavia HK 2:1 np (1:1), Chlumec n. C. - Dobruška 5:0 (3:0), Trutnov B - Jičín 1:0 np (0:0), Vysoká - Týniště n.O. 11:2 (6:1), Kratonohy - Nové Město 4:1 (2:1), Rychnov n. K. - Broumov 1:0 (1:0).

1. Sokol Kratonohy 12 10 2 0 0 49:12 34
2. FK Náchod 12 7 3 2 0 35:11 29
3. FK Kostelec nad Orlicí 12 9 0 0 3 33:18 27
4. FK Vysoká nad Labem 12 8 0 0 4 35:18 24
5. FC Slavia Hradec Králové 12 7 0 2 3 35:18 23
6. RMSK Cidlina Nový Bydžov 11 7 1 0 3 26:9 23
7. FK Chlumec nad Cidlinou 12 7 0 0 5 41:26 21
8. SK Jičín 12 5 1 3 3 27:12 20