• 0
Ani v 11. kole suverénní lídr přeboru Libereckého kraje nepoznal pocit porážky. Chrastava ale nestojí jen na výkonech Jiřího Štajnera. Pálí za ni i ostrostřelec Jakub Beneš. Za deset odehraných zápasů stihl nastřílet skvělých 17 branek, v posledním kole proměnil hned tři pokutové kopy. Velké Hamry pak ztratily dobře rozehraný zápas ve Frýdlantu, kdy v poslední čtvrt hodině obdržely dvě branky. Na ty nejzajímavější fotbalové momenty kola se podívejte na videu.

Jiří Štajner tentokrát vyšel gólově naprázdno, zastoupili jej ovšem jiní.

Nejprve se dvakrát trefil v 6. a 42. minutě Martin Kouba. Pak již přišly zmíněné tři úspěšné penalty v podání Jakuba Beneše. Chrastava po deseti zápasech se skóre 46:9 jasně vévodí tabulce. Druhé Sedmihorky na ni ztrácejí 5 bodů, třetí Doksy až propastných 15.

V případě výhry se mohl tým Velkých Hamrů dostat na třetí místo tabulky, kde by vystřídal Doksy, o nichž již byla řeč.

Hamry se vydaly do Frýdlantu, kde se prodraly do vedení 3:1. Doražená standardní situace domácím Michalem Stýblem a následná úspěšná hlavička jeho spoluhráče Tomáše Částka z konce druhého poločasu ovšem rozhodly o dělbě bodů - 3:3.

Výsledky 11. kola (10. hraného): Frýdlant - Velké Hamry 3:3 (1:2), Chrastava - Višňová 5:0 (2:0), Hejnice - Doksy 1:6 (1:1), Košťálov - Lomnice 3:0 (1:0), Bozkov - Sedmihorky 3:5 (2:1), Skalice - Česká Lípa 2:3 (0:2), Železný Brod - Mšeno 0:2 (0:0).

1. Chrastava 10 10 0 0 46:9 30
2. Sedmihorky 10 8 1 1 28:11 25
3. Doksy 10 5 1 4 19:19 16
4. Velké Hamry 10 4 3 3 18:20 15
5. Bozkov 10 4 2 4 19:23 14
6. Č. Lípa 10 4 2 4 14:18 14
7. Skalice 10 4 1 5 24:24 13
8. Višňová 10 3 3 4 21:19 12