• 0
V 11. kole fotbalového přeboru Plzeňského kraje úřadovali hráči TJ Přeštice. V domácím utkání proti Lhotě si s chutí zastříleli autoři hattricků Pavel Bešta a Patrik Lambor, kteří se podepsali pod konečné skóre 6:0. Nejen na jejich pěkné trefy se podívejte ve videu.

Skóre otevřel Bešta, který v 19. minutě stál na konci rychlé akce domácích. Za druhou trefu může Bešta děkovat brankáři hostí, který nedokázal zkrotit malou domů a gól střelci Přeštic doslova daroval.

Třetí branku prvního poločasu přidal Lambor – a opět u toho byl Bešta s brankářem hostí. Ten vybíhal kamsi k levému kraji pokutového území, kde si s ním domácí útočník snadno poradil a předložil Lamborovi balon před opuštěnou bránu.

Druhé dějství probíhalo v podobném duchu. Bešta dovršil hattrick proměněným pokutovým kopem po necelé hodině hry a poté připravil druhý gól Lamborovi. I druhý útočník Přeštic si připsal hattrick, když deset minut před koncem doklepl do brány vyraženou střelu.

„Lhota hrála pěkně a sympaticky se snažila hrát stále aktivní fotbal i za nepříznivého stavu, což nám vyhovovalo,“ ocenil přístup hostů pro fotbalunas.cz domácí trenér Václav Uzlík.

Výsledky 11. kola: Přeštice - Lhota 6:0 (3:0), Svéradice - Domažlice B 2:1 (1:1), Bolevec - Rozvadov 1:4 (1:1), Start VD Luby - Mýto 1:2 (0:2), Chotíkov - Rokycany B 6:2 (3:1), Vejpnice - Holýšov 2:0 (0:0), Rapid Plzeň - Zruč 2:1 np (1:1), Sušice - Horšovský Týn 3:0 (1:0).

1. TJ Rozvadov 11 9 1 0 1 28:11 29
2. TJ Přeštice 11 8 0 3 0 31:8 27
3. TJ Sušice 11 6 2 2 1 37:17 24
4. FC Chotíkov 1932 11 6 1 2 2 30:22 22
5. SKP Rapid Sport 11 4 2 2 3 14:15 18
6. FC Rokycany B 11 6 0 0 5 17:24 18
7. FK Svéradice 11 5 1 0 5 20:24 17
8. Jiskra Domažlice B 11 5 0 1 5 22:15 16