• 0
Oba se řadili mezi výrazné postavy české nejvyšší soutěže. Hráli za nejlepší tuzemské kluby a nakoukli do mládežnických reprezentací. I teď mají mnohé společné. Oba aktuálně válí v přeboru Středočeského kraje. Filip Dort za Dobříš a člen slavného fotbalového klanu Lukáš Jarolím za Vykáň. Oba dva se v 11. kole soutěže gólem podepsali pod vítězství svých týmů, Jarolím zápas dokonce rozhodl. Na jejich branky a nejdůležitější momenty kola se podívejte na videu.

Dobříš vedla 1:0. V 53. minutě vedla útok po pravém křídle, odkud přišel centr. Do vápna energicky naběhl jeden z jejích hráčů a přesnou hlavičkou nedal hostujícímu brankáři Tuchlovic sebemenší šanci. Střelec gólu – Filip Dort. Jednalo se už o jeho sedmý přesný zásah soutěže. Dobříš i díky jeho příspěvku jednoznačně zvítězila 4:0, s 18 body je až sedmá, ale na druhé místo ztrácí pouhé čtyři body.

K zápasu se hostující trenér Supáček pro web Tuchlovic vyjádřil slovy: „Rychlí křídelní hráči nám to tam strkali a bohužel jsme z toho dostali tři góly. V prvním poločase si myslím, že jsme hráli vcelku vyrovnanou partii, i když nám hrozili ze standardek. Z jedné jsme si paradoxně dali gól. V druhé půli jsme nezvládli jednu desetiminutovku. Rychlí hráči Valsa s Maryškou to tam připravovali před bránu a bohužel jsme to neuhráli.“

Oproti Dobříši je na tom bodově lépe Vykáň, která drží druhou příčku tabulky. Na její hřiště v rámci 11. kola zavítalo mužstvo Ostré. Soupeři se přetahovali o vedení, v 81. minutě za hosty srovnával Jan Knobloch. O dvě minuty později se ovšem dostal odražený míč z rohu k Lukáši Jarolímovi, ten napřáhl za velkým vápnem a vystřelil domácím výhru 4:3.

Výsledky 11. kola: Vykáň - Ostrá 4:3 (2:1), Rejšice - Jíloviště 6:0 (2:0), Dobříš - Tuchlovice 4:0 (1:0), Velvary - Mnich. Hradiště 3:1 (3:1), Poříčí n/S. - ČLU Beroun 0:5 (0:1), Semice - Lhota 4:1 (1:0), Hostouň - Vraný 3:1 (2:1), SK Rakovník - Sázava 5:2 (1:2).

1. Sokol Hostouň 11 7 2 1 1 23:15 26
2. Čechie Vykáň 11 7 0 1 3 29:21 22
3. Slovan Velvary 11 6 1 1 3 32:18 21
4. SK Rejšice 11 4 3 2 2 33:16 20
5. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 11 5 0 4 2 22:20 19
6. Sportovní sdružení Ostrá 11 4 2 2 3 22:17 18
7. MFK Dobříš 11 6 0 0 5 29:25 18
8. Mnichovohradišťský SK 11 5 1 1 4 19:18 18