• 0
Diváci Viktorie Přerov museli mít během 11. kola divize D dvojnásobnou radost. Jejich tým na vlastním hřišti jasně zdolal Slavoj Polnou čtyřmi góly. Všechny branky k tomu byly velkými fotbalovými parádami. Tři cenné body si úctyhodným obratem z 1:3 na konečných 5:3 vybojoval Ždírec nad Doubravou. Na ty nejdůležitější momenty kola se podívejte na videu.

„Dnes jsme nastoupili proti týmu ze špice tabulky divize. Chtěli jsme podat lepší výkon než v posledním zápase v Tasovicích. Od začátku jsme byli lepším týmem,“ pochvaloval si pro web fcprerov.cz trenér domácích Aleksijevič.

Jeho tým si chtěl před domácími fanoušky proti Polné spravit chuť z minulého kola, kdy podlehl 1:3 soupeři z Tasovic. A povedlo se mu to náramně. Už v 24. minutě byl nejblíže na vápně poskakujícímu balónu Tomáš Blažkovský, který levačkou napálil míč do země a ten se odrazil až k levé tyči hostujícího gólmana Skočdopoleho - 1:0.

Do poločasu Blažkovského napodobil Michal Koutný, jenž přesnou pravačkou poslal míč Skočdopolemu znovu přesně k levé tyči.

„Navíc se nám podařil i vstup do druhé půle. Po perfektní nahrávce Kytlici skóroval Zaoral. Hřebíček do rakve zatloukl Polné Bajer. Tím uťal ambice soupeře. Vstřelili jsme téměř polovinu gólů jako za doposud odehranou soutěž a to rozhodně potěší. Navíc pozitivum vidím v tom, že jsme si vytvářeli i další možnosti. Musíme však zůstat na zemi, za týden nás čekají Rosice,“ dodal spokojený Aleksijevič.

Přerov přeskočil Polnou v tabulce a aktuálně se nachází na čtvrtém místě divize D.

Po dvou brankách Prášila a jedné Chocholáče prohrával tým Ždírce nad Doubravou doma s Bystřicí nad Pernštejnem v 23. minutě už 1:3. Do poločasu bylo ovšem vyrovnáno díky domácím Najmanovi a Novotnému.

V 72. minutě k tomu vítězný gól vstřelil Miroslav Kysilko. Gól jistoty zařídil o čtrnáct minut později Pavel Klimeš. Ždírec si tak skvělým obratem z 1:3 na 5:3 zajistil vítězství.

Výsledky 11. kola (12. hraného): Uherský Brod - Tasovice 2:0 (1:0), Hodonín - Blansko 3:0 (1:0), Přerov - Slavoj Polná 4:1 (2:0), Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:0 (1:0), Stará Říše - Kozlovice 2:0 (1:0), Ždírec n.D. - Bystřice n.P. 5:3 (3:3), Žďár n.Sázavou - Vrchovina 0:3 (0:1), Šumperk - Slovan Rosice 3:2 (1:0).

1. Stará Říše 12 7 2 3 21:9 23
2. Hodonín 12 7 2 3 25:18 23
3. Pelhřimov 12 7 1 4 21:19 22
4. Přerov 12 6 3 3 13:12 21
5. Vrchovina 12 6 2 4 20:14 20
6. Polná 12 6 2 4 16:16 20
7. Uherský Brod 12 6 2 4 16:16 20
8. Tasovice 12 4 5 3 17:17 17