• 39
Víkendový zápas druhé řecké ligy nabídl bizarní moment. Pořadatelé dvakrát upustili zraněného fotbalistu na nosítkách, kterého předtím podezírali ze simulování. Krátce nato postižený záložník Leonardo Koutris vystřídal.

Blížil se konec zápasu, když Ergotelis překvapivě vedl na hřišti Larissy 1:0. Domácí proto měli pocit, že soupeř už jenom zdržuje, aby jim v závěru znemožnil skóre otočit.

Necelých dvacet minut před koncem upadl Leonardo Koutris po souboji s Borislavem Jovanovičem na trávník a držel se za bok.

„Vstávej! Nic se ti nestalo,“ přiběhl k postiženému hráči Konstantinos Banousis a soupeře tahal za dres. Koutris si přesto nechal zavolat lékaře a nosítka.

To, že simuluje, si ovšem mysleli i domácí pořadatelé s nosítky. Záložníka Ergotelisu nejdřív nevybíravě nakládali a pak - jak spěchali ze hřiště - dvakrát vyklopili.

Koutris však zřejmě nesimuloval, protože následně musel střídat...

Mimochodem, Larissa nakonec nervózní závěr zvládla, tři minuty před koncem vyrovnala, v nastavení dala vítězný gól a uhájila první příčku v tabulce druhé řecké ligy.