• 0
Osmigólová přestřelka a devítibrankový penaltový rozstřel byl k vidění v Poříčí nad Sázavou. Domácí nakonec Lhotě podlehli 4:5. Střelec v dresu Ostré dvěma góly otočil nepříznivý stav na hřišti Velvar. Vedoucí tým soutěže Sokol Hostouň si ani v 9. kole přeboru Středočeského kraje nezajistil plný počet bodů z domácího utkání. Jaké další fotbalové momenty kolo nabídlo, se podívejte na videu.

Diváci, kteří dorazili na zápas do Poříčí nad Sázavou, nemohli litovat. 0:1, 1:1, 3:1, 3:4, 4:4. Takový byl průběh divokého klání domácího celku proti Lhotě, kde se skóre přelévalo doslova ze strany na stranu. Penalty nakonec přinesly dalších devět branek a tu rozhodující proměnila Lhota, která si z Poříčí odvezla vítězství.

„Dnešním zápasem jsme chtěli poprvé v letošní sezoně na domácím hřišti uspět za 3 body. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, snažili se o kombinaci, ale v pokutovém území jsme nebyli až tak agresivní. Škoda neproměněných brankových příležitostí, a to zejména v prvním poločase,“ neskrýval zklamání pro hostouňský web hlavní trenér Martin Čurda. Celek Hostouně byl nicméně po celou dobu zápasu v ofenzivě bezzubý a v penaltovém rozstřelu nakonec podlehl hostujícímu Rakovníku.

V 30. minutě poslal Velvary tvrdou střelou z hranice vápna do vedení Radek Dvořák. 25 minut nicméně stačilo hostujícímu hrdinovi Josefu Petličkovi z Ostré na to, aby dvěma brankami zvrátil vedení na stranu hostů. V 90. minutě výhru Ostré gólem potvrdil Jan Sirový.

Výsledky 9. kola: Vykáň - Vraný 2:3 np (2:2), Tuchlovice - Jíloviště 0:2 (0:0), Rejšice - Mnich. Hradiště 1:2 (0:1), Dobříš - ČLU Beroun 2:1 (1:0), Velvary - Ostrá 1:3 (1:1), Poříčí n/S. - Lhota 4:5 np (4:4), Semice - Sázava 3:2 (1:1), Hostouň - SK Rakovník 0:1 np (0:0).

1. Sokol Hostouň 9 5 2 1 1 15:12 20
2. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 9 5 0 3 1 19:12 18
3. SK Rejšice 9 3 3 2 1 26:14 17
4. Sportovní sdružení Ostrá 9 4 1 2 2 16:10 16
5. Čechie Vykáň 9 5 0 1 3 20:16 16
6. Slovan Velvary 9 4 1 1 3 26:16 15
7. MFK Dobříš 9 5 0 0 4 25:20 15
8. SK Lhota 9 4 1 1 3 20:20 15