• 0
V 6. kole přeboru Zlínského kraje se zadařilo fotbalistům Rožnova pod Radhoštěm. Ti si na domácím hřišti s přehledem poradili s Holešovem, nad kterým vedli již o poločase 4:0 a ve druhé části přidali ještě dva zásahy. Obdobné skóre svítilo i v Provodově, který hladce zdolal Morkovice 5:0. Podívejte se na video.

Rožnov přitom na svém hřišti přivítal dosavadního lídra soutěže a očekával se spíše vyrovnaný duel.

Ovšem hned ve druhé minutě se z přímého kopu parádně trefil Jakub Maléř a odstartoval gólostroj, na kterém se podílel dvěma brankami jeho bratr Michal. Další trefu přidal Mohammad Rezdar a do kabin se šlo za stavu 4:0.

Holešovu se nedařilo a inkasoval ještě dvakrát. I přesto zůstává na čele tabulky.

Hned za Rožnovem je v tabulce Provodov, který deklasoval Morkovice 5:0. „Výsledek je pro soupeře krutý, možná i nespravedlivý,“ sportovně přiznal kouč Provodova Josef Rak pro zlinsky.denik.cz. Pět branek si rozdělili čtyři hráči, jeden zásah byl označen jako vlastní gól.

Výsledky 6. kola: Chropyně - Luhačovice 2:4 (1:2), Slušovice - Štítná n.Vláří 0:2 (0:0), Rožnov p.R. - Holešov 6:0 (4:0), Vigantice - Fryšták 0:1 (0:1), Provodov - Morkovice 5:0 (1:0), Napajedla - Bystřice p.H. 0:1 (0:1), Boršice - Baťov 1930 1:0 np (0:0).

1. SFK ELKO Holešov 6 5 0 0 1 15:10 15
2. FC Rožnov pod Radhoštěm 6 4 0 0 2 16:7 12
3. FC RAK Provodov 6 3 1 0 2 14:10 11
4. FK Bystřice p.Hostýnem 6 3 0 2 1 10:9 11
5. SK Baťov 1930 6 3 0 1 2 15:9 10
6. FK Luhačovice 6 2 2 0 2 11:9 10
7. SK Boršice 6 2 1 1 2 11:5 9
8. FK Vigantice 6 2 1 0 3 10:11 8