• 0
Minelám se brankáři občas nevyhnou. Dopustí se jich čas od času i špičkoví gólmani. Aby ale v utkání byly k vidění hned čtyři trestuhodné chyby mužů v rukavicích, se nestává každý den, ovšem 6. kolo přeboru Královéhradeckého kraje toho bylo svědkem. Týništi se podařilo vyrovnat těsně před koncem utkání až v 93. minutě. To vše na videu.

V 6. minutě poslal v utkání Červeného Kostelce proti Spartaku Rychnov hostující obránce přihrávku ke své bráně. Rychnovský brankář dlouho váhal s rozehrou a když se k ní konečně odhodlal, nešikovně trefil dobře napadajícího Lukáše Hlavu z Kostelce. Ten už neměl problém s tím do zející brány skórovat.

Gólman Rychnova ale už o devět minut později předvedl další obrovskou hrubku, kdy kostelecký centr sice vyrazil, ale nikoliv před sebe, nýbrž za svá záda. Tam balón ještě usměrnil Ondřej Koval.

18. minuta přinesla další velice nepovedenou rozehru od brány, které se dopustil tentokrát domácí gólman. Míč se dostal k hráčům Rychnova a konkrétně Pavel Zajíček k levé tyči snížil na 1:2.

A další minela přišla v 84. minutě. To rychnovský brankář špatně vyhodnotil situaci, příliš brzy vyběhl a domácí hráč přesným centrem našel Ondřeje Kovala, jenž přidal svůj druhý gól v tomto utkání.

Utkání Týniště s Náchodem přineslo povedený přímý kop z levačky domácího Winklera, který vyrovnával. Na jeho ránu si sice několik hráčů naskočilo, ale nedosáhlo na hlavičku. Míč tudíž s jedním odrazem vcelku snadně a lehce doputoval za záda náchodského brankáře, který očividně očekával zcela jinou trajektorii letu balónu.

Náchod se dostal v 50. minutě znovu do vedení díky Michaelu Moravci. Na úplný závěr střetnutí však zahrávali domácí roh, po kterém se jim zcela heroicky podařilo srovnat. Jakmile vsítil hrdina Matěj Novák vyrovnávací branku, rozhodčí zapískal na znamení konce utkání.

Výsledky 6. kola (7. hraného): Jičín - Slavia HK 5:0 (2:0), Vysoká - Trutnov B 6:2 (2:2), Kratonohy - Chlumec n. C. 6:1 (1:1), Nové Město - RMSK Cidlina 1:2 np (1:1), Dobruška - Provodov 2:3 (1:0), Č. Kostelec - Rychnov n. K. 4:1 (2:1), Týniště n.O. - Náchod 3:2 np (2:2), Broumov - Kostelec n/O. 2:1 (1:0).

1. Sokol Kratonohy 7 6 1 0 0 25:6 20
2. FK Náchod 7 5 0 2 0 16:7 17
3. SK Jičín 7 4 1 1 1 23:5 15
4. FC Slavia Hradec Králové 7 4 0 1 2 19:10 13
5. TJ Červený Kostelec 7 4 0 1 2 15:12 13
6. FK Vysoká nad Labem 7 4 0 0 3 15:9 12
7. FK Kostelec nad Orlicí 7 4 0 0 3 14:11 12
8. FK Chlumec nad Cidlinou 7 4 0 0 3 21:19 12