• 0
Bývalý fotbalový reprezentant Jiří Štajner sice poprvé v sezoně nedal za Chrastavu ani branku, ale při vítězství 4:0 na hřišti Arsenalu Česká Lípa odehrál celých 90 minut. Dokonce stál na začátku akce před čtvrtým gólem. Spartak Chrastava tím pádem zůstává stoprocentní i po 6. kole přeboru Libereckého kraje. Podívejte se na video.

Skóre otevřel v České Lípě už v 6. minutě hostující Petr Rozmajzl, který si ve vápně našel odražený balon a uklidil jej hlavou do sítě. Druhou branku přidal ještě před přestávkou po chybě v domácí defenzivě Jakub Beneš.

O třetí gól se postaral po rychlém brejku David Bednář. Dvě minuty před koncem pak založil Jiří Štajner akci, na jejímž konci stál Petr Kos, který nadvakrát překonal brankáře.

„Až na pár okamžiků v první půli jsme měli zápas pod kontrolou. Dali jsme jako první gól a Lípa pak chodila do brejků. Po standardních situacích měla dva závary, ale to bylo všechno,“ hodnotil pro web České Lípy průběh střetnutí bývalý reprezentant.

Spartak Chrastava je po pěti odehraných kolech suverénně první se skóre 19:5 a bez ztráty bodu. Její soupeř Česká Lípa obývá opačný pól tabulky.

Výsledky 6. kola (5. hraného): Bozkov - Hejnice 2:4 (1:1), Sedmihorky - Železný Brod 3:1 (1:0), Česká Lípa - Chrastava 0:4 (0:2), Lomnice - Mšeno 1:1 (0:0), Velké Hamry - Doksy 2:0 (1:0), Skalice - Frýdlant 3:0 (1:0), Višňová - Košťálov 2:3 (0:2).

1. TJ Spartak Chrastava 5 5 0 0 19:5 15
2. FK Sedmihorky 5 4 0 1 9:2 12
3. Sokol Bozkov 5 3 0 2 9:9 9
4. FK Hejnice 5 3 0 2 12:19 9
5. Jiskra Višňová 5 2 2 1 15:8 8
6. Slovan Frýdlant 5 2 1 2 15:12 7
7. SK Skalice 5 2 1 2 9:11 7
8. FC Lomnice nad Popelkou 5 1 3 1 10:11 6