• 0
Tradičně ofenzivně laděný přebor Karlovarského kraje ani ve 4. kole nezklamal. Na všech hřištích padlo celkem 40 gólů. Přesně o čtvrtinu z nich se postarali hráči Ostrova, kteří rozcupovali domácí Kynšperk 10:1. Zahanbit se ale nenechal ani tým Březové, který vede ligu. Ten nastřílel pět branek. Kolo ale bylo plné dalších výsledků vysokých cifer anebo třeba gólmana v roli střelce. Podívejte se na video.

FK Ostrov za čtyři kola vstřelil celkem 13 branek. Po posledním odehraném zápase jich má na kontě ovšem už 23.

Hráči aktuálně druhého týmu tabulky byli lační a hladoví po gólech po celou dobu utkání. Úspěšné obléhání domácí tvrze Kynšperku řídil třemi góly Jan Tolar, jemuž zdatně sekundoval dvougólový Milan Novotný.

Spartak Chodov si se soupeřem z Chebu poradil jasně na domácím hřišti 4:0. Na 2:0 zvyšoval proměněnou penaltou v 37. minutě dokonce brankář domácích Jáchym Dutz.

Vedoucí celek soutěže Březovou táhne Jáchym Šellong. V posledním kole díky jeho dvěma brankovým příspěvkům porazila Březová Lomnici vysoko 5:0. Šellong pak vede tabulku střelců s celkem osmi přesnými zásahy. Především svým prvním gólem všem ukázal střelecký instinkt parádně umístěným volejem.

Přestřelka mezi Hvězdou Cheb a Toužimí nakonec skončila nerozhodně 4:4. Za Cheb se trefili čtyři různí hráči, za hosty skórovali po dvou gólech Josef Kliment a Miloslav Hotěk.

Výsledky 4. kola (5. hraného): Hvězda Cheb - Toužim 5:4 np (4:4), Mar. Lázně - Citice 2:0 (1:0), Březová - Lomnice 5:0 (2:0), Kynšperk - Ostrov 1:10 (0:5), Král. Poříčí - N. Sedlo 2:3 (2:1), Chodov - FC Cheb 4:0 (3:0), Loko K. Vary - Nejdek 3:2 (1:1).

1. FK Olympie Březová 5 5 0 0 0 32:3 15
2. FK Ostrov 5 4 0 1 0 23:6 13
3. FC Viktoria Mariánské Lázně 5 4 0 0 1 17:6 12
4. Baník Union Nové Sedlo 5 3 0 0 2 14:13 9
5. FC Cheb 5 3 0 0 2 11:13 9
6. FK Nejdek 5 2 1 0 2 12:9 8
7. SK Toužim 5 2 0 1 2 13:15 7
8. OSS Lomnice 5 1 2 0 2 9:13 7