• 0
V 6. kole přeboru Jihočeského kraje se předvedl Tomáš Antoš z Hluboké nad Vltavou. Svůj tým poslal v 78. minutě do vedení ukázkovou ranou z přímého kopu, na kterou nemohl mít domácí brankář nárok. Přesto fotbalisté Hluboké v Želči nezvítězili, jelikož desátý tým tabulky čtyři minuty před koncem vyrovnal. Podívejte se na video.

Převahu v utkání si oba celky rozdělily celkem rovnoměrně. „První půle zápasu patřila nám, vytvořili jsme si několik příležitostí ke vstřelení branky, ale chybí nám větší důraz v zakončení. V druhé půli převzali iniciativu hosté z Hluboké,“ popisoval dění na hřišti pro jihoceskyfotbal.cz trenér Želče Roman Lukáč.

Hostujícího kouče Martina Wohlgemutha mrzela ztráta vedení: „Za celý druhý poločas jsme v obraně nechali jedno okénko a toho domácí využili pět minut před koncem k vyrovnání.“

Dražice nezvládly další domácí utkání a podlehly Oseku 0:3. Proč se týmu nedaří, ví trenér Miloš Veselý: „Je to stále stejné, my jsme schopni z utkání odehrát pouze jeden z poločasů a ten druhý vždy nepochopitelně promrháme.“

Tatran Prachatice, který hrál v letech 2003-2005 druhou ligu, stále čeká na výhru. Tentokrát podlehl Veselí nad Lužnicí. Trenéra Pavla Babku kvalita zápasu nepotěšila: „Hodnotit takové utkání je škoda slov, obě mužstva by měla dostat minusové body.“

Výsledek 6. kola: Olešník - Soběslav 0:2 (0:0), Dačice - Čimelice 1:0 (0:0), Písek B - Planá n.L. 1:1 (1:1), Katovice - Sedlice 3:2 (3:1), Želeč - Hluboká 1:1 (0:0), Dražice - Osek 0:3 (0:0), Prachatice - Veselí 0:1 (0:1), Jankov - Rudolfov 1:0 (0:0)

1. SK Jankov 6 6 0 0 14:2 18
2. SK Otava Katovice 6 5 1 0 19:7 16
3. FK Rašelina Soběslav 6 4 0 2 12:6 12
4. TJ Centropen Dačice 6 3 2 1 14:9 11
5. TJ Hluboká nad Vltavou 6 3 2 1 11:8 11
6. FK Olešník 6 3 0 3 12:9 9
7. FC Písek B 6 2 3 1 8:7 9
8. SK Rudolfov 6 2 2 2 15:11 8