• 0
V defenzivě Přední Kopaniny se objevila první trhlina. Ovšem pouze jedna a to teprve za pět kol. Tým okolo střelce Tomáše Pešíra nadále suverénně bez ztráty bodu proplouvá pražským přeborem. Dvakrát se ve 4. kole o vyrovnaném stavu rozhodovalo až v 90. minutě a k vidění byly i dobře trefené přímé kopy. Jaké fotbalové momenty přineslo toto kolo, se podívejte na videu.

Stopa Přední Kopaniny v novém ročníku je impozantní. Pět zápasů, pět výher a žádná porážka. K tomu přidejte 16 vstřelených branek, pouze jedna obdržená a navrch nejlepší střelec soutěže.

Tomáš Pešír se sice o střelecký prim přetahuje s Petrem Junkem z Třeboradic, který má též na kontě už sedm branek, na rozdíl od třeboradického střelce ovšem Pešír v tomto kole pálil přesně hned dvakrát.

O nepatrnou vadu na kráse kopaninské jízdy se v posledním kole na domácím hřišti postaral zlínský Amel Drina, který gólem z 67. minuty korigoval na konečných 1:3.

Kopanina je sice suverénní, nicméně Královice za vedoucím týmem příliš nezaostávají. Na první příčku ztrácejí pouze dva body a to i díky výhře, kterou vyválčily v 90. minutě na hřišti Uhelných Skladů, kdy rozhodl Petr Nykl. Stejná minuta určila vítěze i ve Stodůlkách, kde domácí Sokol podlehl Vršovicím 1:2 po brance Karla Protivínského.

Zbraslavský Žižka otevřel gólový účet zápasu proti Hájům dobře zakrouceným přímým kopem. Hostující Lojda vyrovnával v 23. minutě obdobně povedeně, kdy též přímý kop pravačkou přesně otřel o pravou tyč brány Zbraslavi.

Utkání Motorletu B s Braníkem přineslo dva krásné góly. O první z nich se dlouhým lobem postaral Pavel Novotný z Motorletu, jenž zároveň brankou otevřel skóre.

V 86. minutě už pouze snižoval na konečných 1:2 Cvrček z Braníku, ovšem velice povedeně a to parádní bombou z druhé vlny pod břevno domácí branky.

Výsledky 4. kola (5. hraného): Zličín - Př. Kopanina 1:3 (0:3), Střešovice 1911 - Cholupice 4:0 (2:0), Uhelné sklady - Královice 2:3 (1:1), Admira Praha B - ČAFC Praha 0:1 (0:0), Motorlet Praha B - ABC Braník 2:1 (1:0), Stodůlky - Union Vršovice 1:2 (0:0), Třeboradice - Bohemians 4:1 (1:0), Zbraslav - FC Háje 4:1 (2:1)

1. FC Přední Kopanina 5 5 0 0 16:1 15
2. Sokol Královice 5 4 1 0 16:4 13
3. ČAFC Praha 5 4 1 0 11:5 13
4. SK Třeboradice 5 4 0 1 16:9 12
5. SK Union Vršovice 5 3 1 1 9:5 10
6. SK Zbraslav 5 2 2 1 10:6 8
7. Bohemians Praha 5 2 2 1 11:8 8
8. SK Uhelné sklady Praha 5 1 2 2 15:11 5