• 0
O takových výkonech se Novým Sadům snad ani nezdálo. Nováček soutěže zatím šestkrát vyhrál a vede tabulku divize E. V šestém kole odnesl formu novosadských fotbalistů Krnov, který nestíhal domácí kolotoč a inkasoval celkem sedmkrát. A to o poločase prohrával „jen“ 2:0. Na kanonádu se podívejte ve videu.

„Zvládli jsme to velice dobře, zase musím kluky pochválit. Kromě toho jsme měli další tři nebo čtyři super šance a zase jsme soupeře nepustili do nějaké šance,“ pochvaloval si pro olomoucky.denik.cz trenér Nových Sadů Karel Trnečka.

Poprvé rozjásal domácí fanoušky Tomáš Režný, který zužitkoval přihrávku po chytře rozehrané standardní situaci v 22. minutě. V prvním dějství přidal i druhou trefu a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Pokud si hosté mysleli, že s výsledkem ještě půjde něco udělat, šeredně se mýlili. Inkasovali totiž ještě pětkrát. „Není co hodnotit, bylo to jednoznačné utkání. Domácí zaslouženě vyhráli. My jsme přijeli s torzem, chybělo nám šest hráčů. Ale že to dopadne takhle, to jsem nečekal,“ přiznal zklamaný trenér Krnova Antonín Mura.

Novosadští se díky poslednímu vítězství pyšní 24 vstřelenými góly, což je nejvíce ze všech divizí.

Výsledky 6. kola (7. hraného): Velké Karlovice - Slavičín 3:1 (1:0), Nové Sady - Krnov 7:0 (2:0), Rýmařov - Petrovice 0:3 (0:1), Hranice - Val. Meziříčí 1:3 (1:2), Nový Jičín - Havířov 3:1 (1:0), SFC Opava B - Vsetín 0:0 (0:0), Brumov - Petřkovice 2:1 (1:0), Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 2:1 (0:1)

1. FK Nové Sady 7 6 0 1 24:7 18
2. Lokomotiva Petrovice 7 5 0 2 16:3 15
3. FC Odra Petřkovice 7 5 0 2 14:4 15
4. FC Elseremo Brumov 7 4 1 2 9:12 13
5. 1.BFK Frýdlant n.O. 7 4 0 3 8:11 12
6. FK Krnov 7 3 2 2 7:11 11
7. FC Dolní Benešov 7 3 1 3 9:10 10
8. TJ Valašské Meziříčí 7 3 1 3 9:11 10