• 0
Běžela 14. minuta zápasu, když se na hranici pokutového území k míči dostal Rostislav Sodomka. A poslal jej z voleje parádní ranou přímo pod břevno. I díky jeho trefě vyhrála Vrchovina nad Uherským Brodem v 6. kole fotbalové divize D 2:0. Podívejte se na video.

Hráči Vrchoviny přidali druhou branku v 52. minutě a mohli slavit, jelikož je výhra posunula na druhé místo tabulky.

Kuriózní branky padaly v Tasovicích. Domácí zdolali Žďár nad Sázavou 2:0, přičemž k oběma zásahům jim pomohl soupeř. Nejprve udělal fatální minelu hostující stoper Roman Turek, který svým nepovedeným odkopem poslal do šance Petra Kirschnera.

Ten udělal kličku brankáři a ve 44. minutě poslal domácí do jednobrankového vedení.

Ve druhém poločase se situace téměř opakovala. Tasovickému Karlu Veselému doslova nahrál hostující levý bek Marek Vomela a domácí hráč přehodil gólmana zpoza pokutového území.

Divizi D vede Viktoria Přerov, která nejtěsnějším rozdílem zdolala Starou Říši. Nováček Šumperk sice porazil Ždírec, ale zůstává poslední.

Výsledky 6. kola (7. hraného): Přerov - Stará Říše 1:0 (1:0), Slavoj Polná - Hodonín 3:1 (0:1), Slovan Rosice - Pelhřimov 1:3 (1:1), Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0), Tasovice - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0), Šumperk - Ždírec n.D. 2:1 (1:0), Vrchovina - Uherský Brod 2:0 (1:0), Kozlovice - Blansko 1:1 (1:0)

1. 1.FC Viktorie Přerov 7 4 2 1 7:6 14
2. SFK Vrchovina 7 4 1 2 12:7 13
3. FK Hodonín 7 4 1 2 13:10 13
4. Slavoj TKZ Polná 7 4 1 2 10:9 13
5. FSC Stará Říše 7 3 2 2 10:4 11
6. FK Blansko 7 2 4 1 9:4 10
7. SK Bystřice n. Pernštejnem 7 2 4 1 13:13 10
8. FC Slovan Rosice 7 3 1 3 11:11 10