• 0
Favorité v divizi C nezaváhali. Týmy z předních míst tabulky si v 6. kole došly pro jasné výhry a upevnily si tak svá přední postavení. První místo jasně potvrdila Olympia Hradec Králové, zato Jablonec nad Jizerou musel vývoj utkání obracet. Parádní fotbalovou kanonádu pak předvedly Živanice, když na brankové konto Ústí nad Orlicí přispěly šesti góly. To vše na videu.

Sokol Živanice jasně ukazuje, že se s druhým místem rozhodně nehodlá uspokojit a na záda Hradci Králové dýchá stále z větší blízkosti. Tentokrát gólové hody Sokolu odneslo Ústí nad Orlicí a to poměrně krutě a dost jednoznačně poměrem 6:0.

Vlastní branku si už po osmi minutách klání vstřelil hostující Coufal. Už tak jistě chatrné sebevědomí Ústí nad Orlicí nahlodal po signálu z rohu krásnou dalekonosnou ránou Martin Hundák.

Do konce poločasu stihl domácí celek zamířit přesně ještě celkem čtyřikrát, po dvou přesných zásazích zaznamenal Radek Gorol. V druhé půli už branka nepadla.

Poměrně dost sil stálo hráče Jablonce nad Jizerou, aby uhájili třetí příčku v tabulce. Jejich soupeř z Kutné Hory se totiž díky Milanu Antošovi prodral v 22. minutě do vedení. Ovšem branky jabloneckých Linky, Rozkovce a Povra nechaly propuknout domácí publikum ve vítězný jásot.

Hradec Králové kontroluje dění pod sebou v tabulce z prvního místa. To si upevnil domácí výhrou proti pražské Admiře 3:0.

Výsledky 6. kola: Olympia HK - Admira Praha 3:0 (1:0), Suchdol - Jaroměř 1:3 (1:1), Vysoké Mýto - Dvůr Králové 3:4 np (3:3), Živanice - Ústí n.O. 6:0 (6:0), Litol - Letohrad 0:1 (0:1), Jablonec n.J. - Kutná Hora 3:1 (1:1), Nový Bor - Pěnčín-Turnov 5:1 (2:0), Trutnov - Semily 3:0 (1:0)

1. FC Olympia Hradec Králové 6 5 0 1 0 18:3 16
2. Sokol Živanice 6 3 2 0 1 17:6 13
3. Sokol Jablonec n.Jizerou 6 4 0 0 2 16:9 12
4. SK Vysoké Mýto 6 3 1 1 1 12:7 12
5. MFK Trutnov 6 3 1 0 2 17:9 11
6. FC Nový Bor 6 2 2 1 1 10:9 11
7. Jiskra Ústí n.Orlicí 6 3 1 0 2 13:13 11
8. FK Letohrad 6 3 0 1 2 6:10 10