• 0
Kladenští diváci jasně viděli, jak má hrát lídr tabulky. Kladno v 6. kole divize B rozneslo Měcholupy na jejich hřišti vysoko 6:0. Parádně ve stylu hvězdných hráčů srovnával za Lovosice proti Rakovníku Kratochvíl. Velice sporný fotbalový moment pak přineslo klání mezi Louny a Baníkem Souš. Na to vše se podívejte na videu.

Štoncer, Hanzlík, Tóth, Hanzlík, Procházka a Suchý. Ti všichni skórovali do sítě Horních Měcholup.

Zajímavý byl gól Tomáše Procházky. Tomu spoluhráči naservírovali balón tak, že jej přijímal v plném sprintu na hranici velkého vápna. A vyslal nádhernou dělovku, jež zapadla do sítě.

Parádní kousek se podařil Karlu Kratochvílovi v dresu Lovosic. Běžela 57. minuta, kdy se tento hráč postavil k zahrávání rohu. Míč zakroutil tak šikovně a parádně, že zapadl až do pravého rohu rakovnické branky, kam se domácí brankář natahoval marně.

Nejožehavější moment kola přineslo utkání Loun a Baníku Souš. Hosté vedli 1:0 a přišla 88. minuta. V ní kousek za půlkou balón přebíral domácí kapitán a poměrně tvrdě byl zezadu hráčem Souše připraven o míč.

Lounský kapitán se svalil na trávník, ze kterého nevstával, zatímco Baník se ve třech hráčích valil na branku domácích, když rozhodčí hru nechal dál plynout. Skvělým zmatením rameny se Václav Štípek zbavil dvou bránících hráčů a uzavřel kontroverzní zákrok na kapitána Loun gólem na 2:0.

Výsledky 6. kola: Libiš - Úvaly 2:0 (0:0), Chomutov - Neratovice 1:2 (1:1), Rako Rakovník - Lovosice 1:2 np (1:1), Litvínov - Nymburk 0:1 (0:1), Vilémov - Litoměřice 1:2 (1:2), Meteor - Český Brod 0:1 (0:0), Louny - Souš 0:2 (0:0), Hor. Měcholupy - Kladno 0:6 (0:2)