• 0
Karlovarský přebor nabídl i ve 3. kole gólovou nadílku. Devítibranková přestřelka v Toužimi nakonec skončila šťastně pro domácí, kteří se radovali po výsledku 5:4. Ondřej Nýber téměř sám deklasoval FC Cheb, jemuž nasázel čtyři z pěti celkových gólů. Na záplavu branek se podívejte ve videu.

Do Toužimi přijelo Královské Poříčí a do utkání vstoupilo na výbornou. Už v sedmé minutě se k přímému kopu postavil Milan Půta a přesným pokusem nedal brankáři šanci.

Domácí zareagovali za necelou půlhodinku. A jednalo se také o krásný fotbalový moment. Na hranici pokutového území se napřáhl Jan Vild a svou pumelici otřel o břevno hostující brány.

Remízový stav vydržel jen dvě minuty díky Tomáši Krčfalušimu, který zvýšil na 2:1 pro Poříčí. Jenže ještě do poločasu bylo vyrovnáno. Toužim kopala ve vápně nepřímý volný kop, jenž rozehrála na Miloslava Hotěka. Ten nekompromisní ranou napálil míč do břevna, od kterého se balón odrazil těsně za brankovou čáru – 2:2.

Druhá půle vypadala lépe pro hosty, kteří si ještě v 80. minutě mysleli, že si odvezou tři body – díky brankám Romana Bočka a Roberta Jelínka vedli 4:3. Nakonec se radovali domácí, kteří zásluhou druhých gólů Jakuba Borka a Jana Vilda vyhráli v divoké přestřelce 5:4.

Za Ostrov řádil teprve osmnáctiletý Ondřej Nýber, jenž téměř sám porazil silného soupeře z Chebu. Na pětibrankové výhře se podílel rovnou čtyřmi zásahy a všechny si nechal na druhý poločas.

„5:0 bylo pro Cheb ještě milosrdné. Utkání jsme nakonec zvládli a jsme rádi, že jsme nahoře a můžeme hrát o nejvyšší umístění,“ neskrýval pro klubový web radost trenér Ostrova Ivan Filip.

Výsledky 3. kola (4. hraného): Březová - Chodov 5:0 (3:0), Citice - Hvězda Cheb 1:2 (1:1), Lomnice - Loko K. Vary 3:2 np (2:2), Nejdek - Mar. Lázně 1:2 (0:1), N. Sedlo - Kynšperk 4:2 (2:1), Ostrov - FC Cheb 5:0 (0:0), Toužim - Král. Poříčí 5:4 (2:2).

1. FK Olympie Březová 4 4 0 0 0 27:3 12
2. FK Ostrov 4 3 0 1 0 13:5 10
3. FC Viktoria Mariánské Lázně 4 3 0 0 1 15:6 9
4. FC Cheb 4 3 0 0 1 11:9 9
5. FK Nejdek 4 2 1 0 1 10:6 8
6. OSS Lomnice 4 1 2 0 1 9:8 7
7. Baník Union Nové Sedlo 4 2 0 0 2 11:11 6
8. SK Toužim 4 2 0 0 2 9:11 6