• 0
Rozhodčí foukl do píšťalky a domácí Nymburk už v duelu s Louny lovil míč ze sítě. Za vstup do zápasu byli hráči 12. týmu fotbalové divize B v šatně o přestávce určitě pokáráni, ale vůbec se nepoučili. Ba naopak. Běžela 46. minuta, Vojtěch Trup se po sérii přihrávek dostal asi 30 metrů od brány k míči a přesnou dělovkou zvýšil na 2:0. Nejen na jeho branku se podívejte na přiloženém videu.

Pro Louny skončilo utkání nováčků šťastně i přesto, že dvě minuty před koncem snížil na 1:2 nymburský David Čemus a závěr utkání mírně zdramatizoval.

To bylo ovšem ze strany Nymburka konečné slovo a Louny si tak připsaly první výhru v divizi.

„Důležité vítězství, které nás povzbudí do další práce. Utkání jsme ale měli rozhodnout dříve. Zahazování brankových příležitostí by se nám se zkušenějším soupeřem nemuselo vyplatit,“ popsal průběh zápasu pro klubový web trenér Loun Pavel Schettl.

Prvních pět míst tabulky patří týmům s deseti body, díky skóre je nejvýše Kladno. Na chvostu jsou Úvaly s jednou výhrou po pokutových kopech.

Výsledky 5. kola: Kladno - Chomutov 3:4 np (3:3), Lovosice - Litvínov 3:1 (1:1), Litoměřice - Rako Rakovník 1:3 (1:3), Souš - Meteor 2:0 (0:0), Český Brod - Úvaly 9:3 (6:0), Hor. Měcholupy - Libiš 1:0 np (0:0), Neratovice - Vilémov 1:2 np (1:1), Nymburk - Louny 1:2 (0:1).

1. SK Kladno 5 3 0 1 1 12:5 10
2. FK Neratovice - Byškovice 5 3 0 1 1 13:9 10
3. FK Litoměřice 5 3 0 1 1 9:5 10
4. ASK Lovosice 5 2 1 2 0 9:6 10
5. TJ TATRAN RAKO Rakovník 5 3 0 1 1 13:11 10
6. FC Chomutov 5 1 2 2 0 9:7 9
7. Sokol Libiš 5 2 1 1 1 5:3 9
8. FK Baník Souš 5 2 0 2 1 6:3 8