• 0
V roce 2009 mohli hrát 1. ligu, jenže licenci prodali Slovácku. Od té doby zažívá Čáslav samé strasti. V ČFL jsou její hráči momentálně poslední, za pět kol inkasovali 21 branek. O takové číslo se velkou měrou postarali fotbalisté Vltavína, kteří v 5. kole uštědřili Čáslavi debakl 5:0. Podívejte se na video.

Domácí měli sice slabší vstup do zápasu, ale od branky Jana Hodase ze 17. minuty hřišti kralovali. Ještě do poločasu přidal druhou branku Ondřej Janda.

A to nebylo zdaleka všechno. Zvláště Hodas neřekl svou brankou poslední slovo a do konce zápasu přidal ještě dvě, čímž zkompletoval hattrick. Jedním gólem se přidal Ondřej Šípek a na konci zápasu svítil na ukazateli stav 5:0.

„Zápas ukázal to, co alespoň já vnímám od začátku sezóny. Schází nám kvalita, zkušenost, schází nám zkušenosti v podobě hráčů jako byl Karal, Vlkanova, Fikejz nebo Vacek,“ zoufal pro klubový web trenér hostů Oldřich Abrhám.

„Do prvního gólu hrajeme velmi slušně. Ovšem dostaneme první branku a právě proto, že nám schází zkušenosti a osobnosti, tak nás inkasovaná branka zadupe do země a rozhodne o osudu zápasu,“ dodal.

Výsledky 5. kola (6. hraného): Vltavín - Čáslav 5:0 (2:0), Tachov - Zápy 4:1 (3:0), Králův Dvůr - MFK Chrudim 0:1 (0:0), Viktoria Žižkov - Jirny 0:1 (0:0), Převýšov - Domažlice 1:0 np (0:0), MAS Táborsko B - Štěchovice 2:0 (2:0), Brozany - Union 2013 2:0 (1:0), Baník Most - Dobrovice 2:1 (0:0), Kolín - Písek 1:3 (1:2), Benešov - Benátky 0:1 np (0:0).

1. Chrudim 6 5 1 0 0 13:5 17
2. Písek 6 4 1 0 1 12:7 14
3. Loko Vltavín 6 3 1 2 0 13:3 13
4. Domažlice 6 3 1 2 0 11:7 13
5. Jirny 6 4 0 1 1 12:9 13
6. Králův Dvůr 6 2 3 0 1 6:3 12
7. Převýšov 6 3 1 0 2 12:7 11
8. Zápy 6 3 1 0 2 14:11 11