• 0
Plným počtem bodů a skóre 13:3 se pyšní lídr přeboru Zlínského kraje Holešov po 4. kole. Jeho skvělou formu odnesly Slušovice, kterým hosté nasázeli pět krásných branek. Čtyři z nich dal Holešov už v prvním poločase, a druhé dějství se tak dohrávalo jen z povinnosti. Podívejte se na video.

Hned ve čtvrté minutě otevřel skóre Jakub Zahnaš, kterého následoval ukázkovým gólem Michael Palík. Ten si nějakých 40 metrů od branky zpracoval odražený míč a poslal jej z voleje zpět na bránu. K údivu 90 diváků skončil jeho projektil za zády domácího brankáře.

Pěkný kousek si připravil i Lukáš Marek, který ve 33. minutě zvyšoval už na 4:0. Jeho spoluhráč mu patou přizvedl přízemní centr z pravé strany a Marek přehodil brankáře.

Skóre uzavřel taktéž lobem v závěru zápasu Andrij Lomaka.

Výsledky 4. kola: TJ Štítná nad Vláří - FK Luhačovice 1:0, SK Boršice - TJ Fatra Slavia Napajedla 0:1, FK Slušovice - SFK ELKO Holešov o.s. 1:5, FC Rožnov pod Radhoštem - FC Fryšták 4:1, FK Chropyně - FC Morkovice 1:0, Vigantice - SK Baťov 1930 3:0, FC RAK Provodov - FK Bystřice pod Hostýnem 2:4

1. SFK ELKO Holešov 4 4 0 0 0 13:3 12
2. FC Rožnov pod Radhoštěm 4 3 0 0 1 9:4 9
3. FK Bystřice p.Hostýnem 4 2 0 2 0 8:4 8
4. FK Vigantice 4 2 1 0 1 8:7 8
5. FC RAK Provodov 4 2 1 0 1 7:6 8
6. FS Napajedla 4 2 0 1 1 5:4 7
7. SK Baťov 1930 4 2 0 0 2 11:7 6
8. FK Chropyně 4 1 1 0 2 4:8 5