• 0
Hrával za Brno a pražskou Slavii, vyzkoušel si i působení v Rusku či Německu, kde oblékal dres Kazaně, respektive Erzgebirge Aue. Nyní Richard Dostálek válí za Bosonohy, momentálně třetí celek přeboru Jihomoravského kraje. Svému týmu pomohl kapitán k obratu na 2:1 proti Mutěnicím gólem, stál i na začátku akce před vyrovnávací brankou. Podívejte se na video.

Mutěnice zásluhou Radima Holešinského vedly od 47. minuty 1:0, ale už za deset minut se ke slovu přihlásil Dostálek. „Ríšo,“ křikl spoluhráč, dostal balon a na konci akce se radoval Daniel Břežný.

Kapitán domácích otočil skóre v 65. minutě, po narážečce se spoluhráčem se objevil na velkém vápně nehlídaný a s přehledem zakončil. Jedenačtyřicetiletý záložník má na svém kontě už tři branky.

Tři zásahy má také Nikolas Burčík, ovšem s tím rozdílem, že u něj se jedná o statistiku z jednoho utkání. Bohunický střelec rozhodl vyrovnaný zápas s Ráječkem, celkově se v sezóně radoval už devětkrát.

Výsledky 4. kola (5. odehraného): Bosonohy - Mutěnice 2:1 (0:0), Bzenec - Lanžhot 4:2 (2:1), Novosedly - IE Znojmo 3:3 (2:2), Jevišovice - Bystrc 0:6 (0:2), Rousínov - Vojkovice 4:0 (0:0), Ráječko - Bohunice 2:3 (2:2), Boskovice - Ivančice 3:1 (2:0), M. Krumlov - Sparta Brno 2:0 (1:0)

1. Slovan Bzenec 5 5 0 0 19:6 15
2. TJ Tatran Bohunice 5 4 1 0 21:5 13
3. FK SK Bosonohy 5 4 1 0 11:5 13
4. SK Moravská Slavia 4 3 1 0 17:8 10
5. SK Olympia Ráječko 4 3 0 1 11:8 9
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 5 2 2 1 13:7 8
7. FC Moravský Krumlov 4 2 1 1 9:5 7
8. Tatran Rousínov z.s. 5 2 1 2 9:6 7