• 0
Jedenáct. Tohle číslo si asi fotbalisté Lokomotivy Karlovy Vary budou nějaký čas pamatovat. Přesně takovou nálož branek jim totiž nasázela Březová, která neochvějně vede tabulku přeboru Karlovarského kraje. Lídři tabulky přitom vedli už v poločase 7:0 i díky pětiminutovému hattricku Tomáše Bereczkého. Na gólovou nadílku druhého kola se podívejte ve videu.

Karlovarský přebor se pomalu, ale jistě blíží získání patentu na přívaly branek každé kolo. Pro ilustraci poslouží výsledky první Březové: 8:1, 3:2, 11:0.

O poslední výsledek se postarali hlavně tři hráči. Autor hattricku Bereczký, čtyřbrankový střelec Jiří Šellong, který své zásahy rozdělil rovnoměrně do obou poločasů, a dvougólový Jan Kašpar. První dva jmenovaní se dělí o pozici nejlepšího střelce soutěže se šesti zásahy.

Ač vypadá výkon Lokomotivy Karlovy Vary opravdu zoufale, nejedná se o nejzoufalejší celek soutěže. Hvězda Cheb opět nevyhrála a podruhé za tři kola dostala pět a více gólů. Není proto divu, že se pokračovatel prvoligové tradice RH, posléze Unionu Cheb, krčí na posledním místě tabulky s hrozivým skóre 2:16.

O nevyzpytatelnosti karlovarské soutěže se přesvědčili fotbalisté Citic. V prvním zápase prohráli 1:4, aby svůj nezdar odčinili kanonádou 8:1 v kole minulém. Nyní ovšem bezradně přihlíželi, kterak Královské Poříčí střílí čtyři branky už v prvním poločase.

Výsledky 2. kola (3. odehraného): FC Cheb - N. Sedlo 3:1 (2:0), Hvězda Cheb - Nejdek 1:5 (1:0), Mar. Lázně - Lomnice 4:2 (2:0), Kynšperk - Toužim 1:2 (0:1), Král. Poříčí - Citice 4:0 (4:0), Chodov - Ostrov 2:1 np (1:1), Loko K. Vary - Březová 0:11 (0:7)

1. FK Olympie Březová 3 3 0 0 0 22:3 9
2. FC Cheb 3 3 0 0 0 11:4 9
3. FK Nejdek 3 2 1 0 0 9:4 8
4. FK Ostrov 3 2 0 1 0 8:6 7
5. FC Viktoria Mariánské Lázně 3 2 0 0 1 13:5 6
6. OSS Lomnice 3 1 1 0 1 8:6 5
7. Baník Královské Poříčí 3 1 0 1 1 6:3 4
8. TJ Sokol Citice 3 1 0 0 2 9:9 3