• 0
Běžela osmá minuta zápasu 4. kola fotbalové divize E mezi Novými Sady a Odrou Petřkovice. K přímému kopu z hranice pokutového území se postavil David Dvorský a přesně vymetl šibenici. Ještě v prvním poločase však na 1:1 srovnal petřkovický Vojtěch Polášek, který do branky uklidil přesný centr z hloubi hřiště. Podívejte se na video.

Domácí ale krásná vyrovnávací branka nezlomila a v 77. minutě z penalty Miroslav Navrátil rozhodl, že tři body zůstanou doma.

V dalších zápasech se dařilo dvougólovým střelcům. Výhru Krnova zařídil dvěma zásahy Petr Navrátil, stejnou měrou pomohli svým celkům hranický Patrik Hoffmann, respektive brumovský Daniel Kořenek.

Tabulku vedou Petřkovice, avšak stejně bodů mají další tři celky: Petrovice, Nové Sady a Brumov.

Výsledky 4. kola: Nové Sady - Petřkovice 2:1 (1:1), Nový Jičín - Petrovice 1:0 (1:0), SFC Opava B - Dolní Benešov 1:1 (1:0), Brumov - Val. Meziříčí 2:0 (0:0), Frýdlant n.O. - Krnov 0:2 (0:0), Rýmařov - Hranice 1:2 (1:0)