• 0
„Asi brzo vstávali,“ poznamenal jeden z fanoušků na tribuně. Podle všeho hráči Milevska spíše zaspali. Tedy vstup do utkání. Domácí Aritma Praha totiž už po deseti minutách vedla ve 4. kole fotbalové Divize A nad svým sokem 3:0 a de facto rozhodla o vítězství. O tři branky se rozdělili tři různí hráči. Podívejte se na video.

Aritma Praha zažívá povedený start. Tři výhry ve čtyřech zápasech je více než solidní bilance. Třetí výhra nad Milevskem byla z kategorie pohodlných.

Domácí uštědřili Milevsku debakl 5:1. A o pohodlnosti svědčí fakt, že vyhráli první poločas tříbrankovým rozdílem – který dokonce nashromáždili za prvních deset minut zápasu.

Osmá minuta, standardní situaci rozehrál Martin Macek a jeho centr zapadl až do brány. O chvíli později zahrálo Milevsko ve vápně rukou a nařízenou penaltu proměnil Lukáš Hrabák.

Opařené Milevsko sotva rozehrálo po obdržené brance, když si muselo celý rituál zopakovat znovu – Mackův centr a placírka nehlídaného Jiřího Kabeleho znamenala stav 3:0.

„Chtěl byl vyzdvihnout a pochválit kluky za výborný vstup do zápasu, na zápas jsme se připravovali a v jedenácté minutě vedli už 3:0. Víceméně se zápas už rozhodl. Pak jsme polevili a hráli nějaké zbytečnosti místo toho, abychom míč podrželi. Naši lehkovážnost naštěstí soupeř nepotrestal, podržel nás gólman,“ ocenil výkon svých svěřenců Tomáš Kubr pro klubový web.

A nejen v Praze padlo hodně gólů. Hořovicko napodobilo scénář popisovaného utkání a 5:1 porazilo Roudné, Ondřej Vrabec zaznamenal hattrick. Třeboň opět nevyhrála a krčí se na posledním místě tabulky, v cestě jí stály Rokycany, které pohodlně zvítězily 4:0.

Výsledky 4. kola: Český Krumlov - Nové Strašecí 1:3 (0:1), Klatovy - Karlovy Vary 1:4 (1:1), Aritma Praha - Milevsko 5:1 (3:0), Hořovicko - Roudné 5:1 (3:0), Doubravka - Motorlet Praha 0:3 (0:1), Čížová - J. Hradec 1:3 (0:1), Rokycany - Třeboň 4:0 (1:0), Sedlčany - ZČE Plzeň 4:2 (2:2)

1. Tatran Sedlčany 4 3 1 0 0 8:3 11
2. 1.FC Karlovy Vary 4 3 0 1 0 9:4 10
3. FK Hořovicko 4 3 0 0 1 10:4 9
4. SK Aritma Praha 4 3 0 0 1 9:4 9
5. Sokol Nové Strašecí 4 3 0 0 1 8:7 9
6. SK Klatovy 1898 4 2 0 1 1 5:5 7
7. SK Senco Doubravka 4 2 0 0 2 11:6 6
8. FK Motorlet Praha 4 2 0 0 2 7:5 6