• 0
Ve třetím kole fotbalové divize A zvítězil pražský Motorlet nad Malše Roudné 4:1. Dva góly si připsal Zdeněk Koukal, bývalý hráč Viktorie Žižkov či Příbrami, který v červenci vyhrál turnaj hráčů bez angažmá FIFPro. Účet utkání uzavřel krásnou individuální akcí Jan Pyšek. Podívejte se na video.

Motorlet se ujal vedení už ve dvanácté minutě, po Koukalově přihrávce se prosadil Ondřej Měska. Druhá branka padla o jedenáct minut později a oba spoluhráči si jen prohodili role – Měska ve vápně prošel přes dva hráče a předložil Koukalovi před prázdnou bránu nabídku, která se neodmítá.

Hosté se utkání snažili zdramatizovat ve druhém poločase, jenže na jejich gól domácí zareagovali hned po rozehrávce. Koukal dostal pas na velké vápno a zvýšil na 3:1. Fotbalovou parádu si na závěr utkání schoval Jan Pyšek. Zasekávačkou á la Cristiano Ronaldo zmátl obránce, kterého si posléze znovu vychutnal kličkou na druhou stranu a bez problémů uzavřel skóre na 4:1.

Na špici tabulky jsou Karlovy Vary a Nové Strašecí, oba týmy mají ovšem odehráno o zápas více než třetí Tatran Sedlčany. Poslední zůstává Jiskra Třeboň.

Výsledky 3. kola: ZČE Plzeň - Čížová 5:2 (2:0), Jindřichův Hradec - Český Krumlov 0:0, pen. 4:3, Rokycany - Hořovicko 1:3 (1:2), Milevsko - Sedlčany 0:1 (0:0), Nové Strašecí - Doubravka 2:1 (1:0), Třeboň - Klatovy 0:1 (0:0), Karlovy Vary - Aritma Praha 2:1 (1:0), Motorlet Praha - Malše Roudné 4:1 (2:0).

1. Karlovy Vary 4 3 0 1 0 9:4 10
2. Nové Strašecí 4 3 0 0 1 8:7 9
3. Sedlčany 3 2 1 0 0 4:1 8
4. Klatovy 4 2 0 1 1 5:5 7
5. Doubravka 3 2 0 0 1 11:3 6
6. Hořovicko 3 2 0 0 1 5:3 6
7. Aritma Praha 3 2 0 0 1 4:3 6
8. Malše Roudné 3 1 1 0 1 7:6 5