• 0
Gólové dostihy mezi mutěnickým Koštuříkem a Mičkem z Ráječka ověnčily třetí kolo Jihomoravského krajského přeboru. Body ztratily Bohunice, kvůli čemuž musely své první místo v tabulce předat Slovanu Bzenec. Bývalý nejlepší střelec druhé ligy Patrik Holomek se fotbalem baví v týmu Bosonoh, za který znovu skóroval. To vše ke zhlédnutí na videu.

Perlou třetího kola se stal již zmíněný gólový souboj mezi dvěma kanonýr Daliborem Koštuříkem z Mutěnic a Jakubem Mičkem, jenž válí v dresu Olympie Ráječko.

První, kdo se odhodlal divákům ukázat, jak chladnokrevným střelcem je, byl již v 5. minutě mutěnický Koštuřík. Ten balón do sítě dopravil po šikovném prosmýknutí po lajně a následné přihrávce domácího obránce. Jakub Mičko s odpovědí dlouho neotálel. Ba naopak pro jistotu v 18. minutě rovnou zvyšoval na 2:1.

Po změně stran vyrovnával kdo jiný než domácí Koštuřík, ale ani to nepřisoudilo byť jediný bod Mutěnicím. V 60. minutě přebral ještě za půlkou míč hrdina utkání Mičko a nadechl se k exkluzivnímu sólu. Prohnal se hned okolo tří protihráčů. Jeden se ho dokonce snažil poměrně ostře doprovodit k zemi.

Nicméně forvard z Ráječka souboj ustál a krásným lobem a la Karel Poborský přiřkl výhru své Olympii.

Patrik Holomek, jenž strávil část své kariéry v dresu brněnské Zbrojovky, stejně jako minulé kole pálil přesně v dresu Bosonoh. Tentokrát to ovšem stačilo pouze na remízu 2.2.

Doposud jediným stoprocentním týmem v soutěži zůstává Slovan Bzenec, který svou nadvládu na čele Jihomoravského krajského přeboru potvrdil na hřišti Sparty Brno, kde vyhrál 4:1.

Výsledky 3. kola: Sparta Brno - Boskovice 6:1 (3:0), Ivančice - Bosonohy 2:2 (1:0), Bohunice - Rousínov 1:1 (0:1), Vojkovice - Jevišovice 2:1 (2:0), IE Znojmo - Bzenec 1:5 (0:3), Lanžhot - Moravská Slavia 2:6 (2:3), Mutěnice - Ráječko 2:3 (1:2), Bystrc - Novosedly 2:0 (1:0).

1. Slovan Bzenec 3 3 0 0 11:3 9
2. SK Olympia Ráječko 3 3 0 0 9:5 9
3. TJ Tatran Bohunice 3 2 1 0 14:3 7
4. SK Moravská Slavia 3 2 1 0 14:6 7
5. FK SK Bosonohy 3 2 1 0 7:4 7
6. Tatran Rousínov z.s. 3 1 1 1 5:4 4
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky 3 1 1 1 6:6 4
8. FC Ivančice 3 1 1 1 7:8 4