• 1
Asi často sleduje zápasy Bayernu Mnichov. Jinak se troufalý, leč neúspěšný pokus o kličkovanou ve vlastním vápně a la Manuel Neuer nejspíš vysvětlit nedá. Brankáře Moravan Brandu obral o míč soupeř Robert Menšík a dal jeden z nejlehčích gólů ve svém životě. Moravany přesto ve třetím kole přeboru Pardubického kraje dokázaly zvítězit. Podívejte se na video.

Zaváhání svého brankáře okamžitě napravil Jan Poláček, jenž se trefil dvakrát v rozmezí tří minut a zařídil výhru nad Třemošnicí ještě v prvním poločase.

Béčko Pardubic se znovu radovalo z výhry a opět se o ni lvím podílem zasloužil kanonýr Martin Klátil. V minulém kole zaznamenal hattrick, nyní se spokojil se dvěma brankami. Tentokrát jeho řádění odnesla Česká Třebová.

Hlinsko porazilo doma Žamberk nejtěsnějším rozdílem. O branku se postaral Zdeněk Dostál s velkým přispěním brankáře hostů, který nezkrotil centr. Smolařem soutěže je zatím rezerva Letohradu. Sice nyní nedostala sedm gólů, dokonce o poločase vedla 2:1, na zisk bodů to ale nestačilo a stále okupuje poslední příčku.

Výsledky 3. kola (2. hraného): Holice - Polička 2:1 np (1:1), Slatiňany - Přelouč 3:2 np (2:2), Česká Třebová - Pardubice B 0:4 (0:2), Třemošnice - Moravany 1:2, Choceň - Lanškroun 3:1, MFK Chrudim B - Svitavy 1:3 (1:1), Hlinsko - Žamberk 1:0 (1:0), M. Třebová - Letohrad B 3:2 (1:2).

1. FK Pardubice B 2 2 0 0 0 7:1 6
2. SK Spartak Slatiňany 2 1 1 0 0 10:2 5
3. FK Agria Choceň 2 1 0 1 0 4:3 4
4. TJ Svitavy 2 1 0 1 0 4:3 4
5. Sportovní kluby Polička 2 1 0 1 0 3:2 4
6. FK Přelouč 2 1 0 1 0 3:3 4
7. Sokol Moravany 2 1 0 0 1 3:3 3
8. FC Hlinsko 2 1 0 0 1 1:1 3