• 0
Aleš Hašek, kapitán fotbalistů Dobrušky, se ve třetím kole královéhradeckého krajského přeboru pasoval do hlavní role demoliční čety. A odnesl to pětibrankovým přídělem Broumov. Oku lahodící góly padaly ale i v Provodově. Tam byl k vidění proměněný přímý kop a také velkolepá rána z dálky. Prohlédněte si nejdůležitější fotbalové momenty třetího kola na videu.

Gólová mašina jménem Aleš Hašek začala svou šichtu už v 5. minutě. To kanonýr Dobrušky mazácky otřel pokutový kop o tyč. Následovala 35. minuta, kdy domácí tým rozehrával ze středového kruhu.

Přišel centr, který si načasoval muž zápasu Hašek a předvedl parádu levačkou hned z první. Hašek Broumov nešetřil a do konce utkání mu zasadil ještě dvě přesné rány.

Hřiště v Provodě bylo svědkem dvou zdařilých branek do sítě Týniště. Nejprve se k přímému kopu ve 40. minutě postavil domácí exekutor Nejman a umístěnou ranou se zapsal prvně mezi střelce. Následně 73. minuta přinesla další přímý kop, u něhož se znovu pokusil předvést svůj um úspěšný Nejman, v tomto případě trefil pouze bránící zeď

Nicméně Provod branky přeci jen dosáhl po ostré šajtli Srkala. Ten nádherně posazeným míčem do pravého růžku svatyně hostů potvrdil vítězství domácích 2:0.

Suverénní nadále zůstávají FK Náchod a Sokol Kratonohy, jež vedou přebor pouze díky lepšímu skóre. Ani jeden z vedoucím týmů prozatím neztratil ani bod.

Výsledky 3. kola (4. hraného): Slavia HK - Nové Město 5:0 (2:0), Jičín - Č. Kostelec 2:1 np (1:1), Dobruška - Broumov 5:0 (3:0), Kostelec n/O. - Kratonohy 2:4 (2:2), FK Náchod - Vysoká 1:0 (0:0), Chlumec n. C. - Trutnov B 8:3 (5:2), Provodov - Týniště n.O. 2:0 (1:0), RMSK Cidlina - Rychnov n. K. 2:0 (1:0).

1. Sokol Kratonohy 4 4 0 0 0 15:3 12
2. SK Jičín 4 2 1 1 0 15:4 9
3. FC Slavia Hradec Králové 4 3 0 0 1 13:4 9
4. FK Náchod 3 3 0 0 0 6:1 9
5. TJ Červený Kostelec 3 2 0 1 0 8:3 7
6. FK Chlumec nad Cidlinou 3 2 0 0 1 10:6 6
7. RMSK Cidlina Nový Bydžov 3 2 0 0 1 5:1 6
8. FK Vysoká nad Labem 4 2 0 0 2 5:3 6