• 0
Hráči Nového Sedla museli puknout vzteky. Dali šest gólů, jeden z nich dokonce v poslední minutě, ale přesto nevyhráli. Jak je to možné? Dva z nich byli bohužel pro domácí do vlastní sítě a na gól z poslední minuty odpověděl soupeř z Ostrova rozhodující brankou ve třetí minutě nastavení. Na zajímavé momenty prvního kola přeboru Karlovarského kraje se podívejte na videu.

V Novém Sedle otevřel skóre dvěma slepenými zásahy domácí Zbyněk Joza. Pak přišel první z vlastních gólů a ještě do konce poločasu stihl za Ostrov srovnat z penalty Milan Novotný.

Domácí vstoupili lépe i do druhého dějství, Joza v 50. minutě uzavřel hattrick. Vedení 3:2 vydrželo dvacet minut, sice se opět prosadil hráč Nového Sedla, jenže zase do vlastní branky.

O minutu později poslal Ostrov do vedení Filip Tomáň – 4:3. Novosedlecký nápor zužitkoval v 91. minutě Tomáš Pelech a utkání směřovalo k remíze. To se ovšem nelíbilo Milanu Novotnému, jenž přidal svůj druhý gól ve třetí minutě nastavení a rozhodl o výhře hostů.

Devět branek padlo i v Citicích. Domácí celek nekompromisně deklasoval Kynšperk 8:1 a odčinil prohru s FC Cheb z minulého kola. Citičtí o výhře rozhodli už v prvním poločase, v němž se radovali pětkrát.

Výsledky 1. kola (2. hraného): Březová - Mar. Lázně 3:2 (2:1), Lomnice - Hvězda Cheb 3:0 (1:0), Citice - Kynšperk 8:1 (5:0), Nejdek - Král. Poříčí 1:0 (0:0), N. Sedlo - Ostrov 4:5 (2:2), Loko K. Vary - Chodov 3:2 np (2:2), Toužim - FC Cheb 2:4 (2:3).

1. FK Olympie Březová 2 2 0 0 0 11:3 6
2. FC Cheb 2 2 0 0 0 8:3 6
3. FK Ostrov 2 2 0 0 0 7:4 6
4. OSS Lomnice 2 1 1 0 0 6:2 5
5. FK Nejdek 2 1 1 0 0 5:3 5
6. FC Viktoria Mariánské Lázně 2 1 0 0 1 9:3 3
7. TJ Sokol Citice 2 1 0 0 1 9:5 3
8. Baník Union Nové Sedlo 2 1 0 0 1 6:6 3