Dočkal: Do odvety se zlepšíme, výkon mě zklamal

18:08,  aktualizováno  21:04

Prohrávali už po čtyřech minutách, ale ještě do konce prvního poločasu dvěma góly skóre otočili a třetí zásah přidali v závěru. Sparťanští fotbalisté porazili v úvodním zápase play off Evropské ligy Thun 3:1. Mezi střelce se během dvou minut zapsali obránce Costa a záložník Dočkal, jenž se trefil i v závěru. Odveta se hraje za týden. celý článek

Sparta - Thun 3:1, zlý úvod napravily trefy z konců obou poločasů

J26a93n
H26e66ř15m58a10n25o92v31s18k45ý
nechápu který idiot vymyslel vysílat zápasy na O2 , peníze peníze a zase peníz, odvetu normální fanda neuvidí !!!
J68o65s34e11f
H27á86j24e81k
Bez podpory rozhodčích se Spartě vždy špatně hraje, to v české lize, to je jiná...
V15l33a10d22i96m39í80r