Petr Čech přestoupil z Chelsea do Arsenalu

15:45,  aktualizováno  17:52

Fotbalový brankář Petr Čech začal nové angažmá ziskem trofeje. V zápase o anglický Superpohár pomohl Arsenalu k vítězství 1:0 nad Chelsea, odkud před měsícem po jedenácti letech odešel. Souboj londýnských rivalů rozhodl v první půli Oxlade-Chamberlain. celý článek

Čech začal štaci v Arsenalu triumfem, v boji o Superpohár zdolal Chelsea

L74a59d70i98s20l57a12v
P58o41l70á90k
Čech zdolal Chelsea ....
P21e98t70r
M66ü76l52l42e61r
Sice ho soupeř moc neprověřil, ale výborné chycený přímák se počítá....
M41a62r21t80i68n
F17i10s15c36h97e58r
Ty jo,ten komentář Borhyi k zápasu,něco děsnýho,ještě že mám polskou Cyfru+,jsem to po 10 minutách přepnul,jak někdo...
J85a89r13m82i25l
V67e72p89ř83e54k 94S95t56.
Kolik takových střel už skončilo v síti, pánové? Existuje i druhá polovina branky. Co když balon poletí tam a skončí...