Slavia proti Liberci vstala z mrtvých. Ohlasy po utkání

18:59

Slávističtí fotbalisté po dvou minutách prohrávali, brzy skóre otočili, ale ani v druhém ligovém kole se vítězství nedočkali. Po porážce v Plzni doma remizovali s Libercem 2:2. Za hosty krátce po půli vyrovnával střídající Šural. celý článek

Slavia - Liberec 2:2, domácí prohrávali, pak vedli, výhru sebral Šural

K96a71r11e48l
L32a35n82a 79I75n20g23.
S bodem jsem spokojen ! Dokud nebude Slavii trénovat trenér slávista, tak je opravdu bod maximem...
J47a62n
N31o42v30á90k
...a Beránek byl co?
M72i37r59o58s43l18a57v
T95r24o21u58s58i58l
slovan se opravdu vrací, milé překvapení .o ale měli jsme v praze vyhrát, ve druhém poločase hrál jen liberec...