• 0
Přešel přes tři hráče, a poté míč přesně poslal k tyči. Záložník Daniel Černý vstřelil gól po krásném sólu a napodobil tak slavné fotbalové hvězdy. Jeho Ivančice však nakonec ve 29. kole přeboru Jihomoravského kraje podlehly Ráječku 1:4. Na Černého akci se podívejte na videu.

Milovníci fotbalu si začátek přiloženého videa možná přehráli opakovaně. V prvním sestříhaném duelu mezi Ivančicemi a Ráječkem se totiž zrodil gól, který se na českých trávnících moc často nevidí.

Čtyřiadvacetiletý záložník Daniel Černý totiž předvedl podobný kousek, na který jsou fotbalový fanoušci zvyklý například od argentinského kouzelníka Messiho.

Černý už ve 3. minutě utkání převzal míč zhruba 35 metrů od brány Ráječka. Proti němu vyběhl hráč soupeře, kterého se ale šikovný záložník zbavil přešlapovačkou.

To však nebylo zdaleka všechno. Černý uplatnil svou rychlost a pohotově si stáhl balon kolem dalšího protihráče. To už se dostal na hranici pokutového území, kde obešel dalšího soupeře, a poté po zemi vypálil. Balon zamířil přesně k tyči a Černý se mohl z povedeného zakončení parádní akce radovat.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Po konci zápasu ale záložník Ivančic slavit nemohl. Domácí totiž rychlý náskok nevyužili, ještě v prvním poločase totiž Ráječko dokázalo stav otočit. Ve druhé půli dostaly Ivančice další dva góly a nakonec prohrály 1:4.

Výsledky 29. kola (30. hrané): Novosedly - Vojkovice 0:1 (0:0), Rousínov - IE Znojmo 0:2 (0:0), Bohunice - Kuřim 4:1 (2:1), Dubňany - Moravský Krumlov 5:0 (2:0), Bosonohy - Moravská Slavia 2:1 (1:0), Bzenec - Bystrc 1:3 (0:1), Jevišovice - Sparta Brno 2:0 (0:0), Ivančice - Ráječko 1:4 (1:2).

1. Bohunice 30 21 5 4 69:27 68
2. Moravská Slavia 30 21 4 5 84:35 67
3. Sparta Brno 30 19 6 5 77:33 63
4. Bzenec 30 17 5 8 68:45 56
5. Bystrc-Kníničky 30 15 8 7 58:39 53
6. Ráječko 30 14 5 11 64:54 47
7. Ivančice 30 13 6 11 50:40 45
8. Rousínov 30 14 2 14 53:54 44