• 0
Fotbalisté Bohunic se po 26. kole dostali na první místo přeboru Jihomoravského kraje. Na svém hřišti totiž zdolali poslední Dubňany 4:1, přestože v duelu prohrávali. K umístění na špici tabulky jim také pomohl fakt, že dosud vedoucí Moravská Slavia svůj zápas teprve sehraje. Na sestřih uplynulého kola se podívejte na videu.

Po prvním poločase to vypadalo na propadák. Favorizované Bohunice, které se perou o postup do divize, prohrávaly po prvních pětačtyřiceti minutách s posledními Dubňany 0:1.

Poločasová přestávka domácím hráčům ale prospěla, jelikož ve druhé půli už góly padaly jen do sítě Dubňan.

Bohunice nejdříve vyrovnaly v 51. minutě po rohovém kopu a o tři minuty později se ujaly vedení po povedeném přímém kopu. V dalším průběhu domácí skórovali ještě dvakrát a nakonec zvítězili 4:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Po překvapivé prohře brněnské Sparty na půdě IE Znojma a kvůli odloženému zápasu dosud vedoucí Moravské Slavie se tak Bohunice dostaly na první místo tabulky. Boj o titul a postup divize se tak opět zamotal a do konce letošního ročníku zbývají už pouze tři kola.

Kdo si nakonec dokráčí pro triumf? Bohunice, Moravská Slavia či Sparta Brno?

Výsledky 26. kola: IE Znojmo - Sparta Brno 2:1 (2:1), Vojkovice - Ivančice 1:2 (0:0), Kuřim - Novosedly 4:0 (0:0), Rousínov - Bosonohy 2:2 (0:1), Bohunice - Dubňany 4:1 (0:1), Bystrc - Ráječko 1:1 (1:1), Moravský Krumlov - Bzenec 2:0 (0:0), Moravská Slavia - Jevišovice odloženo na 9. června.

1. Bohunice 27 18 5 4 62:25 59
2. Moravská Slavia 26 18 4 4 72:31 58
3. Sparta Brno 27 17 6 4 72:29 57
4. Bzenec 27 16 5 6 62:3 53
5. Ivančice 27 13 6 8 47:32 45
6. Bystrc-Kníničky 27 12 8 7 50:37 44
7. Ráječko 27 13 5 9 56:45 44
8. Rousínov 27 13 2 12 52:51 41