• 0
Dvě kola před koncem aktuálního ročníku přeboru Středočeského kraje stále není jasno o jeho vítězi. O titul totiž stále bojují tři týmy, které ve 28. kole zvítězily bez obdržené branky. Na sestřih zápasů uplynulého kola se podívejte na videu.

Suchdol - 62 bodů.

Ovčáry a Nymburk - 60 bodů.

Bitva o titul v přeboru Středočeského kraje pokračuje i po 28. kole. Všechny tři mužstva, které usilují o celkové prvenství, totiž své zápasy dokázaly vyhrát a čelo tabulky je tak stále velmi vyrovnané.

Lídr soutěže Suchdol ale měl v uplynulém kole namále. Na půdě Vraného už se utkání blížilo ke konci a na ukazateli skóre stále svítilo skóre 0:0. Kdyby fotbalisté Suchdolu remizovali a získali pouze jeden bod, tak by se na ně bodově dotáhly Ovčáry i Nymburk.

To se ovšem nestalo. V 86: minutě se totiž po nenápadné akci prosadil hlavou Dastych a rozhodl tak o tom, že si Suchdol v čele soutěže udržel dvoubodový náskok.

Fotbalisté druhých Ovčár se ve 28. kole utkali s posledním Spartakem Příbram a v duelu tak byli velkými favority. Skórovat se domácím proti celku, který hraje o udržení v soutěži, podařilo až téměř po hodině hry, kdy se trefil Studený. Tentýž hráč navíc v 80. minutě pečetil vítězství Ovčár na 2:0.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ze tří nejlepších celků přeboru Středočeského kraje si nejsuverénněji počínal Nymburk. Ten totiž porazil na svém hřišti osmou Dobříš 3:0. Domácím pomohl skvělý začátek, gól totiž dali už po dvou minutách hry.

Do konce letošního ročníku zbývají poslední dvě kola. Kdo nakonec soutěž vyhraje?

Výsledky 28. kola: ČLU Beroun - Ostrá 0:3 (0:3), Ovčáry - Spartak Příbram 2:0 (0:0), Tatran Rakovník - SK Rakovník 1:1 (1:1), Jíloviště - Sedlčany 2:1 (1:0), Semice - Klecany 5:2 (1:1), Nymburk - Dobříš 3:0 (1:0), Hostouň - Rejšice 2:5 (2:4), Vraný - Suchdol 0:1 (0:0).

1. Suchdol 28 20 2 6 69:31 62
2. Ovčáry 28 19 3 6 77:28 60
3. Nymburk 28 18 6 4 65:36 60
4. Sedlčany 28 15 6 7 58:37 51
5. Hostouň 28 15 5 8 69:48 50
6. Tatran Rakovník 28 15 5 8 58:44 50
7. Ostrá 28 13 3 12 49:51 42
8. Jíloviště 28 11 4 13 48:46 37