• 0
Fotbalisté rezervy druholigového Táborska udělali svým fanouškům v duelu 28. kola divize A radost. Na domácím hřišti přetlačili Roudné 2:0, podívejte se na video.

Hosté se sotva stačili na hřišti rozkoukat a už prohrávali.

Po necelých čtyř minutách hry se Roudnému nepovedla rozehrávka, čehož využil agilní Presl, jenž se střelou z dálky nemýlil. Triumf stvrdili domácí těsně před přestávkou, když se prosadil Kukučka.

Už jistý vítěz soutěže Tachov se na hřišti předposledního Chebu předvedl. Po půli byl stav pro domácí nadějný (2:2), ale po změně stran to hosté rozbalili se vší parádou, přisypali domácím ještě čtyři přesné rány a zrodil se debakl.

Výsledky 28. kola: Rokycany - Doubravka 2:0 (1:0), Cheb - Tachov 2:6 (2:2), Mariánské Lázně - Čížová 2:0 (1:0), Zličín - Aritma Praha 1:2 (1:2), Hořovicko - Sušice 2:1 (1:0), Táborsko B - Roudné 2:0 (2:0), Karlovy Vary - Český Krumlov 1:1 (1:0), pen. 3:5, Milevsko - Klatovy 2:1 (2:0).

1. Tachov 28 23 2 1 2 88:25 74
2. Táborsko B 28 17 5 1 5 70:31 62
3. Hořovicko 28 14 4 3 7 65:33 53
4. Malše Roudné 29 15 2 4 8 69:44 53
5. Karlovy Vary 29 13 3 6 7 60:42 51
6. Český Krumlov 28 14 2 3 9 48:34 49
7. Doubravka 28 13 4 2 9 40:42 49
8. Klatovy 1898 28 12 3 5 8 45:33 47