• 0
Kdo vyrazil na duel 28. kola Pražská teplárenská přeboru mezi fotbalisty Kolovrat a Cholupic, rozhodně se nenudil. Viděl celkem devět gólů, sedm dokonce v první půli. Podívejte se na video.

Domácí nakonec zvítězili po divokém průběhu 6:3.

Hattrickem se blýskl kanonýr Kolovrat Nykl, jehož tým vedl ve 22. minutě už 4:0. Jenže do přestávky to bylo jen o gól, protože hosté v rozmezí 38. a 45. minuty třikrát skórovali.

Klid dal Kolovratům povedeným přímým kopem Luňák, v závěru přidal svůj třetí zásah v utkání Nykl.

Poslední vítěz přeboru z Královic neprožívá dobré jaro: šestá porážka na jaře přišla proti Vršovicím, které poslal do vedení hlavou Koutenský.

Královice ovšem ve štěrboholském azylu strhly vývoj utkání na svou stranu díky svým střelcům: Pospíšil se prosadil po nádherné narážečce, Formáček se trefil parádně zpoza vápna. Pak už dávali góly jen hosté. Střelou ze střední vzdálenosti vyrovnal Kejha, patnáct minut před koncem se trefil po standardní situaci stoper Šimr.

V úchvatné jízdě pokračují Uhelné sklady, které triumfovaly v Třeboradicích jednoznačně 4:0. Dvěma góly přispěl v této sezoně famózní kanonýr Zmeškal, pro něhož to byly zásahy s pořadovým číslem 38 a 39. Když se k němu po pauze přidali Stolfa se Strakou, byl z toho pro domácí debakl.

Výsledky 28. kola:

ČAFC Praha - Motorlet Praha B 1:1 (0:0), Libuš - Př. Kopanina 3:3 (2:0), FC Háje - Radotín 5:1 (2:0), Královice - Union Vršovice 2:3 (2:2), Tempo - Střešovice 1911 2:1 (0:1), Kolovraty - Cholupice 6:3 (4:3), Admira Praha B - Meteor B 2:0 (1:0), Třeboradice - Uhelné sklady 0:4 (0:2).

1. Př.Kopanina 28 22 3 3 85:30 69
2. Uhelné sklady 28 21 0 7 93:60 63
3. Vršovice 28 15 9 4 45:29 54
4. ČAFC 28 14 8 6 71:45 50
5. Královice 28 14 4 10 84:61 46
6. Cholupice 28 12 6 10 58:67 42
7. Třeboradice 28 12 5 11 60:52 41
8. Háje 28 12 5 11 56:62 41