• 0
Nevídané. Aby v jednom z klíčových duelů o záchranu padlo deset branek, to se jen tak nestává. Výjimkou byl ale duel 27. kola přeboru Karlovarského kraje, ve kterém domácí Stará Role deklasovala Horní Slavkov 7:3. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Oba týmy jsou v ohrožení sestupu. Stará Role je v tabulce přeboru Karlovarského kraje předposlední, Horní Slavkov se nachází pouze o jedno místo před ní.

Jejich vzájemné střetnutí o cenné body ale nebyla rozhodně žádná taktická bitva, jak by se dalo čekat. Góly totiž začaly padat už od úvodních minut.

Výborný vstup do zápasu předvedli fotbalisté Horního Slavkova, kteří už po sedmi minutách vedli 2:0. Po půlhodině hry bylo ale všechno jinak, Stará Role totiž dokázala třemi brankami skóre obrátit.

A právě po třetí inkasované brance, která padla z nařízené penalty, se zdálo, že hráči Horního Slavkova začali hrát. Po hřišti spíše chodili a obrana nechávála domácí hráče útočit dle libosti.

V 69. minutě tak už bylo klání definitivně rozhodnuto, jelikož Stará Role vedla 6:2. A po závěrečném hvizdu na tabuli svítilo skóre 7:3.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ani vysoké vítězství však Staré Roli nepomohlo, aby odskočila posledním Františkovým Lázním. Těm se totiž také na domácí půdě dařilo, když porazily Lokomotivu Karlovy Vary 4:1.

Stará Role i Františkovy Lázně tak mají shodně devatenáct bodů a příblížili se Hornímu Slavkovu na dva body. Do konce soutěže zbývají tři kola, na koho zbyde Černý Petr v podobě sestupu?

Výsledky 23. kola: Cheb - Březová 4:2 (2:1), Františkovy Lázně- Lokomotiva Karlovy Vary 4:1 (1:0), Citice - Kynšperk 3:0 (2:0), Stará Role - Horní Slavkov 7:3 (4:2), Ostrov - Nejdek 3:2 (0:2), Nové Sedlo - Královské Poříčí 3:0 (3:0), Toužim - Lomnice 5:1 (3:0).

1. Březová 23 17 2 1 3 91:23 56
2. Toužim 23 14 0 3 6 81:37 45
3. Nové Sedlo 23 14 0 3 6 54:33 45
4. Citice 23 13 0 1 9 59:60 40
5. Ostrov 23 11 1 2 9 57:44 37
6. Cheb 23 12 0 0 11 72:71 36
7. Lomnice 23 10 2 1 10 47:48 35
8. Lokomotiva Karlovy Vary 23 9 4 0 10 48:53 35