• 0
Tři kola do konce chybí fotbalovému přeboru Plzeňského kraje. Kdo ho ovládne a kdo si vybojuje právo postupu do divize? Odpověď na tuto otázku je zatím ve hvězdách. Dostihy ZČE Plzeň a Vejprnic nekončí. Podívejte se na sestřih gólových momentů 27. kola.

Oba celky mají shodně 66 bodů, oba celky o posledním víkendu zvítězily.

Tohle bude ještě bitva!

ZČE Plzeň, zatím stále lídr, zvítězilo na půdě Černic. Po půli svítilo na tabuli skóre 0:0, v druhém poločase ale diváci viděli hned šest branek.

Domácí fandové se ale radovali pouze dvakrát, zatímco ti hostující hned čtyřikrát a o vítězi tohoto duelu bylo jasno.

To druhé Vejprnice hostily doma Rapid Plzeň. Střetnutí bylo trochu chudší na branky, pro domácí ale byly důležité především tři body. A ty po vítězství 2:1 mají.

Sága o rozuzlení plzeňského přeboru nekončí...

Výsledky 27. kola: Domažlice B - Rozvadov 1:2 np (1:1), Zruč - Rokycany B 2:1 (0:0), Černice - ZČE Plzeň 2:4 (0:0), Vejpnice - Rapid Plzeň 2:1 (1:1), Chotíkov - Bolevec 5:4 (2:1), Horšovský Týn - Přeštice 2:1 (0:1), Holýšov - Koloveč 4:2 (3:0), Horažďovice - Horní Bříza 0:3 (0:1).

1. SK ZČE Plzeň 27 18 5 2 2 72:26 66
2. SK Slavia Vejprnice 27 20 3 0 4 76:33 66
3. Slavoj Koloveč 27 18 1 0 8 88:41 56
4. FK Holýšov 27 12 1 8 6 48:32 46
5. TJ FC Chotíkov 1932 27 13 2 2 10 61:53 45
6. TJ Zruč 27 10 4 2 11 46:51 40
7. TJ Rozvadov 27 11 2 3 11 51:58 40
8. Jiskra Domažlice B 27 8 5 5 9 41:43 39