• 0
Bývalý ligový útočník Jiří Štajner oslavil své první góly v dresu Chrastavy. Ve 23. kole přeboru Libereckého kraje se totiž Štajner trefil hned dvakrát do sítě Skalice. Na jeho góly se můžete podívat na videu.

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

V české nejvyšší soutěži dal v průběhu své kariéry 64 branek, nyní ale své umění předádí v Chrastavě, kam přestoupil v dubnu.

Zde se ale bývalý reprezentant zprvu střelecky trápil. Poprvé za Chrastavu nastoupil v 18. kole, svůj první gól ale vstřelil až v posledním 23. kole v zápase proti předposlední Skalici.

V prvním poločase zmiňovaného duelu sice favorizovaný domácí tým nedokázal překonat obranu soupeře, ve druhé části už ale Chrastava zabrala. A k vítězství ji nasměroval právě Štajner.

Člen klubu ligových kanonýrů totiž v 57. minutě proměnil nařízenou penaltu a poslal svůj tým do vedení. To poté zvýšili svými brankami Kouba s Řezkou. Poslední slovo měl ale opět Štajner.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V 83. minutě si osmatřicetiletý útočník zpracoval v pokutovém území centr z levé strany a jeho tečovaná střela zapadla přesně pod břevno skalické brány.

I díky dvěma Štajnerovým gólům tak Chrastava porazila Skalici 4:0 a dál v tabulce stíhá vedoucí Semily, na které ztrácí čtyři body. Lídr soutěže v uplynulém kole zdolal na vlastním hřišti Českou Lípu 1:0.

Výsledky 23. kola: Hrádek - Višňová 0:0, Chrastava - Skalice 4:0 (0:0), Semily - Česká Lípa 1:0 (0:0), Pěnčín-Turnov B - Velké Hamry 2:1 (1:1), Košťálov - Bozkov 2:4 (0:3), Železný Brod - Doksy 1:0 (0:0), Sedmihorky - Mšeno 0:1 (0:0).

1. Semily 21 15 3 3 59:23 48
2. Chrastava 21 14 2 5 54:28 44
3. Doksy 21 10 4 7 36:33 34
4. Bozkov 21 8 8 5 41:39 32
5. Mšeno-Jablonec nad Nisou 21 9 4 8 32:32 31
6. Železný Brod 21 8 6 7 51:42 30
7. Višňová 21 7 8 6 43:35 29
8. Pěnčín-Turnov B 21 8 5 8 35:36 29