• 0
Naděje na záchranu pro fotbalisty Spartaku Příbram stále existuje. Ve 25. kole přeboru Středočeského kraje totiž porazili svého konkurenta v boji o udržení Vraný 2:1. Příbramští sice zůstávají stále poslední, na právě předposlední Vraný už ale ztrácejí jediný bod. Na sestřih gólových momentů se podívejte na videu.

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Příbramské fotbalisty k zisku třech bodů nastartovala povedená rána Rychlíka z 25. minuty. Domácí fotbalista totiž napřáhl zhruba z osmadvaceti metrů a přesně se trefil k tyči.

Vedení Příbrami poté ve druhém poločase pojistil po šikovném individuálním průniku Matějka. Fotbalisté Vraného, kteří se v tabulce nacházejí na předposledním místě, ale Příbrami rozhodně nechtěli dát body zadarmo. A přestože sami nedali gól, tak dokázali snížit.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V 70. minutě si totiž střílený míč srazil do vlastní sítě jeden z bránících hráčů Příbrami. Poté už ale domácí neinkasovali a nakonec tak mohli oslavit svou teprve čtvrtou výhru v sezóně.

Příbram do tabulky získala cenné tři body, přesto jí patří stále poslední příčka. Boj o záchranu bude však v přeboru Středočeského kraje velice napínavý, neboť poslední čtyři celky od sebe dělí jen tři body.

Výsledky 25. kola: Spartak Příbram - Vraný 2:1 (1:0), Rejšice - Jíloviště 0:1 (0:1), Ostrá - Tatran Rakovník 1:3 (0:0), Dobříš - Ovčáry 0:1 (0:1), Klecany - Hostouň 1:6 (1:3), Sedlčany - Semice 4:0 (1:0), SK Rakovník - Suchdol 0:3 (0:1), Nymburk - Beroun 2:1 (1:0).

1. Suchdol 25 17 2 6 62:30 53
2. Ovčáry 25 16 3 6 68:27 51
3. Nymburk 25 15 6 4 53:33 51
4. Sedlčany 25 14 6 5 55:32 48
5. Hostouň 25 14 5 6 59:35 47
6. Tatran Rakovník 25 14 4 7 55:40 46
7. Ostrá 25 12 3 10 43:44 39
8. SK Rakovník 25 8 7 10 30:38 31