• 0
Fotbalová divize A má před sebou závěrečných pět kol. Zatímco lídr z Tachova rozprášil pražský Zličín poměrem 4:0, rezerva druholigového Táborska se na dva body v Sušici pořádně natrápila. Podívejte se na video.

Tachovský lídr si duel se Zličínem před vlastními fanoušky pohlídal už v první půli. V ní vstřelil tři góly, po změně stran přidal ještě jeden.

„Ano, bylo to opět o první brance. Musím ale říct, že se soupeř snažil hrát otevřenější fotbal, nebránil tak urputně jako jiná mužstva a měl tam nějaké střelecké pokusy. Myslím si ale, že naše výhra je zasloužená a mohla být ještě vyšší,“ řekl k utkání pro klubový web trenér domácího celku Zdeněk Michálek.

To druhé Táborsko B se v Sušici trápilo. Od 61. minuty prohrávalo, pak ale zásluhou tref Musiola a Hovorky skóre otočilo.

Vedlo ažž do 90. minuty, kdy srovnal domácí Melka. Střetnutí tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, v němž rezerva druholigového celku byla přece jenom úspěšnější, ovládla ho 5:4 a bonusový druhý bod si připsalo právě Táborsko B. Na Tachov nyní ztrácí devět bodů.

K překvapení ale došlo v Roudné, kde domácí třetí tým tabulky podlehl 1:2 dosud posledním Mariánským Lázním. Ty se rázem vyšvihly na čtrnáctou příčku.

Výsledky 25. kola: Klatovy 1898 - Rokycany 2:1 (0:1), Český Krumlov - Cheb 3:0 (1:0), Doubravka - Aritma Praha 2:0 (1:0), Tachov - Zličín 4:0 (3:0), Malše Roudné - Mariánské Lázně 1:2 (0:1), Karlovy Vary - Milevsko 5:0 (2:0), Sušice - Táborsko B 2:2 (0:0), pen. 4:5.

1. Tachov 25 20 2 1 2 68:21 65
2. Táborsko B 25 15 5 1 4 62:28 56
3. Karlovy Vary 25 12 3 4 6 53:35 46
4. Malše Roudné 25 13 1 4 7 63:40 45
5. Hořovicko 25 11 4 3 7 57:30 44
6. Český Krumlov 25 13 1 3 8 45:28 44
7. Doubravka 25 11 4 2 8 36:39 43
8. Klatovy 1898 25 11 2 5 7 39:28 42